Blog

« Späť

Video-prednášky zo seminára: Farské médiá a ich využitie

V sobotu 3.12.2011 sa v Diecéznom katechetickom úrade v Spišskej Novej Vsi uskutočnilo vzdelávanie pre katechétov, animátorov, členov pastoračných rád farností a farských redaktorov. Ponúkame vám video-prednášky na tému farských médií - farský časopis, školský časopis, webová stránka farnosti a mediálny projekt Moja komunita.

 Farský časopis - Mgr. Monika Hodnická

Školský časopis - ThLic. Ľubimír Baloga

Farská webová stránka - Ing. Peter Hamrák

Mediálny projekt Moja komunita - Mgr. Martin Lojek

Viac podobný prednášok najdete na stránke Diecézneho katechetického úradu Spišskej diecézy www.dkuspis.sk

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Maroš, veľká vďaka za tento materiál. Priznám sa, je zvláštne vidieť seba a svoj prejav vo videu. Asi som sa moc ponáhľal emoticon V každom prípade, mám čo zlepšovať vo svojom prejave emoticon
Odoslané 9.12.2011 13:30.
Martin, aj ja ďakujem za dvoje nadšenie pre evanjelizáciu.. Boh žehnaj Mojej komunite i celej tvojej práci! ;)
Odoslané 9.12.2011 13:37 ako reakcia na Martin Lojek.
Ondrej Anton Miškovič
Som rád, že som sa mohol zúčastniť, síce nič svetoborné som sa nedozvedel ale bolo to veľmi dobré na získanie nových kontaktov. Vtom vidím plus takýchto seminárov.
Odoslané 9.12.2011 13:57.
Som rád, že som sa mohol zúčastniť tohto semináru. Nie len kvôli Mojej Komunite, ale aj kvôli produkcii farského časopisu. Bolo pre mňa vzácne nadobudnúť nové know-how ohľadom sekcií časopisu, redakčnej rady, tlače, tlačovom zákone a pod. Zvlášť si cením možnosť nadviazať širšie kontakty ako aj spomenul Ondrej. Verím, že v budúcnosti sa podarí zorganizovať sériu seminárov, kde sa budeme môcť zdokonaľovať v grafike, písaní a sadzbe. Možno by sme mohli spraviť aj seminár ohľadom správneho publikovania textu na webe a SEO optimalizáciu. Ešte raz, vďaka za tento seminár.
Odoslané 9.12.2011 15:18.
fajne vídeá na pripomenutie.. komentar pre tvorcu videa: je tam nadstaveny nespravny aspect ratio (pomer stran) emoticon
Odoslané 9.12.2011 22:35.