« Назад

4 dôvody, prečo sa zaregistrovať na P15 skôr

4 dôvody, prečo sa zaregistrovať na P15 skôr

Zostáva posledných pár dní na to, aby sa všetci, ktorí sa ešte nerozhodli zaregistrovať, prihlásili na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade za zníženú cenu. Už 14. apríla sa skončí druhá fáza registrácie za 25 eur.

Od 15. apríla to bude drahšie. Prinášame štyri dôvody, prečo sa oplatí registrovať už teraz. Vypracoval ich pre vás komunikačný tím P15 :)

1) Pretože teraz je to lacnejšie, ako neskôr. A neskôr to nebude len drahšie. Môže sa stať, že keď sa naplní kapacita haly, program môžete sledovať vonku pred obrazovkou.

2) Čím skôr sa zaregistrujete, tým skôr sa môžete osobne na stretnutie pripraviť. Nemusíte potom riešiť, čo s registráciou, ubytovaním, stravou. Čím skôr, tým lepšie.

3) Ak sa nebudete môcť nakoniec zúčastniť na P15, stále máte dostatok času na to, aby ste za seba našli náhradu, keďže registračný poplatok sa nevracia späť.

4) Ak sa zaregistrujete už teraz, už viac nemusíme myslieť, že na to zabudnete. Ak sa zaregistrujete teraz, už teraz sa dá rezervovať čas v kalendári a tešiť z toho, že tam pôjdete.

Máte ďalšie? Posuňte nám ich na adresu mladez@kbs.sk. My ich doplníme :-)

Komunikačný tím P15
 

 

Комментарии