Priečinky
Priečinok # zložiek # dokumentov
Prilohy z wall 0 1
Ukazujem 1 výsledok.
Dokumenty
V tomto priečinku nie sú žiadne dokumenty alebo médiá.
Názov Veľkosť
V tomto priečinku nie sú žiadne dokumenty alebo médiá.
Ukazujem 0 výsledkov.
« Späť

Malá záhrada raja.

Malá záhrada raja.

Z celého sveta sem prichádzajú mladí, starí, odborníci, robotníci, katolíci a nekatolíci, veriaci a ateisti, aby objavili tvár Boha, aby načerpali silu a odvahu, radosť a lásku pri tomto stretnutí modlitby s Nebeskou Mamou.

Malá záhrada raja


" Rozptýlim natrvalo, deň za dňom, stále viac milostí, na toto miesto, ktoré bolo požehnané, bolo posvätené Večným Otcom: miesto svätosti, miesto veľkej lásky pre všetkých" (14. apríla 1967).


" Poďte, detičky, modliť sa na toto miesto! Budem tu vždy prítomná 
pri vás; spolu s veľkým zástupom Anjelov a Svätých, ktorí vás objímu veľkou láskou. Rozptýlim na vás milosti a požehnania" (23-2-68).Malá Záhrada Raja je miestom, ktoré spája všetkých. Je v nej: hruška, na ktorej sa zjavila Panna Mária; slivka; studňa; socha Madony Ruží.

Z celého sveta sem prichádzajú mladí, starí, odborníci, robotníci, katolíci a nekatolíci, veriaci a ateisti, aby objavili tvár Boha, aby načerpali silu a odvahu, radosť a lásku pri tomto stretnutí modlitby s Nebeskou Mamou.

Zo Záhrady, "ohňa lásky, prameňa a rieky nového kráľovstva Ježiša a Márie", ktorá robí plodnou vieru, nádej a lásku, natrvalo bude žiariť to živé svetlo, ktoré sa stane Mestom Ruží, ktoré sa jedného dňa rozšíri na celý svet.

 

[zdroj: www.cittadellerose.it/Nostrastoria/Nostrastoria.html]

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Boli sme tam viackrát.
Veľmi dobre sa tam modlí.
Voda zo studne má príjemnú príchuť čerstvosti.

Zvyčajne naberieme do bandasiek 100 litrov a pijeme ju každý deň.

Porozprávali sme sa zo synom Mamy Rosy a s ľudmi, ktorí ju poznali. Zvláštnosťou jej rodiny je, že oni boli vždy chudobní.
Keď Panna Mária prišla prvýkrát 29. septembra 1961, Mama Rosa zomierala na následky pôrodu tretieho syna. Zázračne ju vtedy uzdravila. To potvrdil aj jej farár.

Keď jej farára, po niekoľkých rokoch diecéza chcela prinútiť, aby podpísal dokument, v ktorom prehlasuje, že Mama Rosa klame, odmietol s tým, že nemôže podpísať niečo, čo nieje pravda.
Následne mu zobrali faru a nesmel sa zdržiavať na území farnosti. Poslúchol! Do smrti býval, v neďalekej farnosti, v jednej chudobnej chatrči. Zomrel 2. augusta v roku 1989.

Svätý Otec Ján Pavol II. sa vyjadril, že treba oprášiť dossier San Damiána.

Ako to už býva, nemiešal sa do záležitostí diecézy Piacenza. Preto nezasiahol do udalostí po smrti Mamy Rosy.
Tak, ako nezasiahol v prípade Medzjugorja., Civitavechia atď.

V súčasnosti združenie Mesto Ruží, ktoré založila a riadne dala zaregistrovať Mama Rosa, ma veľmi dobré vzťahy s diecéznym biskupom z Piacenza.
Farár zo San Cassiano in San Damiano, tak sa totižto nazýva farnosť, ktorá má 80 obyvateľov, spolupracuje zo združením (združenie Mesto Ruží existuje od roku 1974; od roku 1986 je uznané talianskou republikou a riadne zaregistrované v zmysle platnych zákonov).

Vďaka pútnikom, ktorí prichádzajú z celého sveta (japonskí katolíci tam veľmi radi chodia; stretli sme tam pútnikov z ostrovov Guadalupa, Reunion..., z Paríža, zo Švajčiarska, z Belgicka...), farnosť má dobré príjmy; a dá sa povedať, že je to bohatá farnosť.
Odoslané 4.7.2019 18:06.