Farske oznamy

Je nám ľúto, ale pre túto farnosť sa žiaľ nenašli oznamy pre tento týždeň.
Zobrazujem oznamy dekanátnej farnosti.

Oznamy pre tento týždeň zatiaľ neboli vložené, zobrazujem preto staršie dáta.

Pridať oznamy pre farnosť Poprad

Oznamy pre farnosť Poprad

31.07. - 06.08. 2017 31. Týždeň

  • Pozývame Vás na farskú púť farnosti Poprad do Svätej zeme, ktorá sa uskutoční 14.– 21.11.2017. Cena je 670€. Záujemcovia nech sa nahlásia u pánov kostolníkov v sakristiách. Bližší program si môžete pozrieť na výveske.
  • V dňoch od 22. – 26. augusta farnosť Poprad organizuje letný detský tábor v Liptovskej Štiavnici. Cena tábora je 50 eur. Tábor je určený pre deti od 8 do 12 rokov. Zvlášť chceme pozvať prvoprijímajúce deti. Prihlásiť sa môžete na webovej stránke našej farnosti www.rkcpoprad.sk alebo priamo v sakristiách kostolov do konca júla.
  • Spoločenstvo Život ako dar organizuje 20. ročník akcie Na bicykli za život. V tomto roku si pripomíname 60 rokov od legalizácie umelých potratov v Československu, preto ich trasa bude viesť z Košíc do Prahy. Za 3 týždne navštívia 31 miest. Pozývame Vás na stretnutie a program s cyklistami v našom meste: v utorok, 15.augusta pri sv. omši v Kostole sv. Cyrila a Metoda o 09:00 a následne krátkou modlitbou pri nemocnici. Ak sa chcete pridať k skupine na bicykli, všimnite si plagát na výveske.
  • Prosíme tých, ktorí sa prihlásili na čítanie Božieho slova pri bohoslužbách, aby nám nahlásili v sakristiách svoj kontakt. Ďakujeme.