Vitajte

Milí návšteníci webových stránok rímskokatolíckej farnosti Stará

Ľubovňa. Na týchto stránkach vám prinášame informácie o dianí vo farnosti.

 

 
 
 
 

Slovenskí biskupi pozývajú k modlitbám a pôstu za Ukrajinu

 

 

 

 

Úradné hodiny v dôležitých záležitostiach

pondelok – piatok: 9.00 – 11.00  13.30 – 15.00

Ostatné záležitosti prosíme kontaktovať telefonicky: 052/432 25 00 alebo emailom: stara_lubovna@kapitula.sk  Ďakujeme za pochopenie.

 

 

Všetky farské oznamy sa zobrazia TU.

 

Správa o priebehu reštaurátorskej realizácie, použitý postup, technológia a
materiál.

 

OTÁZKY PRE BIRMOVANCOV

sv. prijímanie v nemocnici SLUZBY

Nové termíny manželských stretnutí

domanželstva.sk

 

Vzájomnú komunikáciu môžu podporiť KONTAKTY na kňazov farnosti.

Na stránke sú informácie pre snúbencov, ktorí chcú vstúpiť do kresťanského manželstva, pre rodičov, ktorí sa tešia z maličkého človiečika a chcú ho pokrstiť a tiež pomoc pre tých, ktorým zomrel niekto blízky a potrebujú vybaviť pohreb.

 

Môžete sa na tejto stránke zaregistrovať, podľa pravidiel systému "mojakomunita.sk". Získate tým prístup do diskusie pri článkoch a k veciam, ktoré nevidia neregistrovaní užívatelia.

 

Blogy

« Späť

Divadlo QUO VADIS

Silný umelecký zážitok, známy príbeh v dramatickom prevedení, Divadlo Jonáša Záborského, odporúčame :)

V nedeľu 4.11.2012 Klub katolíckych seniorov zorganizoval návštevu vysoko oceňovaného kultúrneho podujatia - predstavenia QUO VADIS v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. Cesta autobusom ubehla rýchlo a bez komplikácií. Plní očakávania obsadzujeme svoje miesta. Účasť divákov hovorila o obľúbenosti tohto predstavenia - neostalo jediné voľné miesto. Trojhodinové divadlo nás strhlo do deja, boli sme nielen divákmi, ale aj účastníkmi. Ak niekto nevie, prečo o tomto vystúpení píšem s takým nadšením, nech si čím skôr rezervuje lístok a potom pochopí. 

 

Po ceste domov sme sa ešte dlho rozprávali o tomto príbehu, obdivovali výkony hercov, postupné odkrývanie charakterov postáv, zápletky a zlomové udalosti toho starého a predsa aktuálneho príbehu. 

 

Komentáre