« Späť

4. Zaľúbená

4. Zaľúbená

Pieseň Zaľúbená je mojou autobiografickou piesňou, v ktorej opisujem môj vzťah k Bohu. Je v nej popísaný celý vývoj nášho vzťahu. Kontext tejto piesne vznikol pred troma rokmi, keď som veľmi túžila po vzťahu. Túžila som po tom, aby ma mal niekto rád. Aby som bola pre niekoho prioritou. Aby bol niekto zo mňa očarený. Aby som ho upútala jediným pohľadom mojich očí.

Dlho som si myslela, že toto zažijem až s nejakým mužom. Niekto mi však v tom období povedal, že to môžem zažiť už s Bohom. „S Bohom?“ vravím si. Bála som sa, či už to nie je priveľa, či to už nie je prehnané. Vedela som, že Boh je môj Otec, ale žeby bol aj mojím Milencom, Priateľom, s ktorým chodím? Napriek tomu som však nabrala odvahu a šla do toho. Poprosila som Boha, nech je mojou láskou, nech mi ukazuje ako má ma rád, čo pre Neho znamenám. On to hneď začal robiť.

Ako už názov piesne hovorí je to pieseň, ktorú som zložila po tom, ako Boh začal bojovať o moje srdce. Pieseň začína tým, v akom stave som bola predtým, ako som spoznala Boha. Keď to urobil, vyzbrojil sa láskou a začal o mňa bojovať. Pamätám si na toto obdobie. Bol to čas, kedy Boh rúcal moje ochranné múry, ktoré som si postavila okolo môjho srdca. Rúcal ich tým, ako sa ku mne správal, tým, čo o mne hovoril, úctou, akú ku mne mal. Bol to čas, ktorý pretrváva až doteraz, kedy bol a je Boh milencom môjho srdca. Tvoríme spolu pár.

Boh chce mať so mnou mať hlboký vzťah. Chce uchvátiť moje srdce, chodiť so mnou na rande, dávať mi darčeky, starať sa o mňa, držať ma za ruku, šepkať mi slová lásky. On je mojim Kráľom a ja som Jeho kráľovná. Vodí ma po svojich komnatách, bozkáva. Jeho láska ma úplne zmenila. Dnes viem, že jediné čo chce Boh je byť so mnou. Zobrať ma bližšie, objať ma silnejšie, pretože On je zaľúbený do mňa a ja do Neho. Sme pár. O tomto je pieseň Zaľúbená. 

Odkaz na song story k piesni Zaľúbená: https://www.youtube.com/watch?v=Jti7p0kAHbU

Odkaz na samotnú pieseň Zaľúbená: https://www.youtube.com/watch?v=xfDZdkUCG8I