« Späť

Zablokuj si nevhodné stránky na internete

Zablokuj si nevhodné stránky na internete

V prvom rade chcem povzbudiť rodičov, aby dbali o to, čo ich deti na počítači a v mobile pozerajú, hrajú. Zablokujte im niektoré stránky na internete - hry, pornografiu... Nech nie sú vystavené zbytočnému pokušeniu. Samozrejme povzbudzujem k takémuto blokovaniu každého, kto to vidí pre seba ako užitočnú pomôcku.

Klikni na niektorý z nasledujúcich odkazov a pokračuj podľa pokynov:

http://www.dobreprogramy.sk/k9-web-protection

http://www1.k9webprotection.com/

 

PS: Aj ten, kto by si chce sám zablokovať svoj počítač, nech si tam dá nejaké zložité nezapamätateľné heslo, ale pre istotu si ho na nejaký čas napíš a odlož, ak by ti to zablokovalo niektoré stránky, ktoré nie sú pre teba nebezpečné a pod., aby si si mohol upraviť nastavenia a až potom to heslo znič.

PS2: Ak by niekto vedel o niečom lepšom a užitočnejšom - napíšte to tu - nech to pomôže. Je pravdou, že ja sa veľmi v tej technike nevyznám, ale chcel som aspoň nejako pomôcť - tak som sa pýtal, radil a výsledok aspoň takto ponúkam. Možno aj bratia kňazi môžu vo sv. spovedi, alebo v duchovnom rozhovore ponúknuť túto možosť  - ako pomôcku.

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
[...] A ešte skôr ako začneš: Musíš byť rozhodnutý celkom prestať - nedá sa povedať, že sem tam si niečo pozriem. Vymaž, vyhoď všetky videá, obrázky, nastav si filtre na internete, aby ťa k týmto... [...] Čítať viac
Odoslané 28.9.2019 21:11.