Vitajte

Milí návšteníci webových stránok rímskokatolíckej farnosti Stará

Ľubovňa. Na týchto stránkach vám prinášame informácie o dianí vo farnosti.

Farské oznamy na 31. nedeľu cez rok

Farské oznamy na 30. nedeľu cez rok

 

Všetky farské oznamy sa zobrazia TU.

 

OTÁZKY PRE BIRMOVANCOV

 

Nové termíny manželských stretnutí

domanželstva.sk

 

 
Vzájomnú komunikáciu môžu podporiť KONTAKTY na kňazov farnosti.

Na stránke sú informácie pre snúbencov, ktorí chcú vstúpiť do kresťanského manželstva, pre rodičov, ktorí sa tešia z maličkého človiečika a chcú ho pokrstiť a tiež pomoc pre tých, ktorým zomrel niekto blízky a potrebujú vybaviť pohreb.

 

Môžete sa na tejto stránke zaregistrovať, podľa pravidiel systému "mojakomunita.sk". Získate tým prístup do diskusie pri článkoch a k veciam, ktoré nevidia neregistrovaní užívatelia.

Recent Bloggers

Mária Stanislavová
Posts: 25
Stars: 64
Date: 1/12/19
Adam Takáč
Posts: 24
Stars: 68
Date: 3/10/18
Anna Högerová
Posts: 142
Stars: 226
Date: 10/13/16
Jakub Senko
Posts: 1
Stars: 0
Date: 4/18/16
Anna Högerová
Posts: 1
Stars: 0
Date: 3/1/16

Blogs

« Back

Víkendovka pre birmovancov a mládež

Víkendovka pre birmovancov a mládež

V prvý májový víkend sme sa my, animátori zo Spoločenstva Dobrého Pastiera vybrali spolu s 25 birmovancami na víkendovku do Motyčiek. Už od prvého večera sa chatou niesla priateľská a otvorená atmosféra,

V prvý májový víkend sme sa my, animátori zo Spoločenstva Dobrého Pastiera vybrali spolu s 25 birmovancami na víkendovku do Motyčiek. Už od prvého večera sa chatou niesla priateľská a otvorená atmosféra, veľa sme sa smiali, hrali sme spolu hry a vzájomne sme sa spoznávali. V sobotu sme mali prednášku o identite Božieho dieťaťa a neskôr sme sa rozdelili na chlapcov a dievčatá, aby sme viac pochopili túto tému. Dievčatá počúvali svedectvá animátoriek o tom, že Boh je skutočný a reálny aj dnes a tento workshop zavŕšili tým, že napísali list Bohu, na ktorý dostali aj odpoveď Chalani zas majstrovali a spoločnými silami vyrobili plavidlo, ktoré neskôr aj spojazdnili v neďalekom rybníku. V sobotu sme spolu povzbudzovali našich hokejistov a evidentne nám to išlo veľmi dobre, keďže sme zápas proti Dánom vyhrali 4:3. Počas víkendovky sme sa spolu, samozrejme, aj modlili. Okrem ranných a večerných modlitieb sme mali aj sv. omše, modlitbu príhovoru a večerné chvály, ktoré mnohým z nás zmenili život V nedeľu sme zas mohli počuť prednášku o spoločenstve a o tom, akú významnú úlohu hrá v našich životoch. Bol to víkend plný radosti, modlitby, zdieľania sa a nových priateľstiev. Týmto by sme sa chceli poďakovať aj našim skvelým birmovancom za ich otvorenosť a úžasnú energiu, ktorú do nášho spoločenstva priniesli. Z tohto víkendu sme odišli veľmi povzbudení a mnohí sa nevieme dočkať toho, čo má pre nás Boh pripravené.

Fotky z víkendovky si môžete pozrieť na: facebook.com/dobrypastier.

Na záver pripíjame ešte video :)

Autor článku: Lenka Kardošová