Článok

 V tejto rešataurácii majú výborné slimáky.
Ako to vieš, sme tu prvýkrát...?
Jeden nás práve obsluhuje.

Článok

 Koľko nôh má stonožka ???


Odpoveď:


98- prvé dve sú ruky a ostatné nohy / skutočná odpoveď jednej prváčky/

Článok

 Zlodej sa vkradne do luxusného domu, zberá hodinky, šperky a v tom začuje hlas: "Ferko ťa vidí! Ferko ťa vidí!" Obzrie sa a vidí vyplznutého papagája v klietke. Pokračuje teda Ďalej, našiel aj rodinný trezor a papagáj znova: "Ferko ťa vidí! " Zlodej príde blízko k papagájovi a povie mu: "No a čo ty vyplznutý papagáj, myslíš si, že sa ťa bojím? " Papagáj otvorí zobák a povie: "Ferko ťa vidí! Ferko je pitbul!"

Článok

 Pýta sa krava ďateliny: "Ďatelina a ty sa prečo nemodlíš?" Lebo nechcem byť spasená!  

Článok

 Idú dvaja misinári po púšti a zrazu sa na nich valí rozzúrený lev. Misionári sa modlia: Bože vnukni mu aspoň zbožnú myšlienku! V tom lev spojí predné laby, roztvorí tlamu a prehovorí : " Bože požehnaj tieto dary, ktoré si mi z Tvojej štedrosti požehnať ráčil :)" 

Článok

 Idú spolu jehovista a františkán po dlhej ceste a tak sa rozhodnú, že si budú dávať hádanky, aby im cesta ubehla rýchlejšie a aby to bolo napínavejšie, ak niekto neuhádne bude musieť zaplatiť pokutu. Františkán ale nemá veľa peňazí, tak uzavrú dohodu, že keď neuhádne jehovista, musí zaplatiť 100 Eur, ale františkán iba 1 cent. Prvý ide františkán : Keď to vyhodíš je to biele a keď to spadne je to žlté, čo je to ? Vajce, hovorí jehovista. správne, tak ideš ty. Je to ružové, keď to vyhodíš vysoko je to zelené a keď to dopadne je to červené, čo je to? No predsa bábätko, hovorí františkán. Teraz zasa františkán: Keď to držíš, je to žlté, keď to púšťaš je to fialové, pri vyhodení modré, pri padaní ružové a pri dopadnutí zelené, čo je to? Jehovista húta, ale nevie, tak povie: Neviem, tu máš tých 100 Eur a povedz mi čo to je. Františkán: Ani ja neviem, tu mášten 1 cent.

Článok

 Aká bola skúška?
Veľmi nábožná!
Ako to nábožná?

Profesor v čiernom, ja v čiernom, on položil otázku, ja som sa prežehnal, ja som odpovedal, on sa prežehnal.

Článok

Oznamy

 • Farská kapustnica

  28.9. 2012 sa na fare organizuje kapustnica, pozývame všetkých. Bude veľmi dobre.
  19.6.2024 13:25
 • Stretávka

  Dnes už po 3. ročník budeme stretávať samých seba.
  19.6.2024 13:25
 • Skúška spevu

  Bude sa skúšať v kostole večer.
  19.6.2024 13:25
 • Mrkva v zime

  19.2. bude super akcia
  19.6.2024 13:25