Chceš byť aj ty rebelucionár? Chceš aj ty vyjsť zo svojej nudnej izby, a urobiť veľkú vec? Nechceš už ďalej splývať s davom? Chceš sa postaviť na nohy, vyjsť z radu a dokázať spoločnosti, že máš na viac, že dokážeš plniť svoje nápady a robiť ťažké veci? Ak áno, tak máme pre teba skvelú ponuku a tou je,
Konferencia Robiť ťažké veci.

Túto konferenciu organizujeme na podnet knihy Robiť ťažké veci, ktorú napísali sedemnásťroční bratia Harrisonovci z USA. Nebavil ich už nudný život zo dňa na deň, mali nové nápady, nabrali odvahu na ich realizáciu a zistili, že dokážu viac, ako od nich očakáva spoločnosť.

A určite ani vy nie ste iní ako títo bratia, aj vy dokážete viac, dokážete robiť ťažké veci. Tak naberte odvahu a urobte prvú ťažkú vec. Zaregistrujte sa a príďte na Konferenciu Robiť ťažké veci, ktorá sa uskutoční 05. 05. 2012 od 9:00. Bude to celodenná akcia v Poprade (pod kostolom sv. Cyrila a Metoda), priestory sú ideálne a program nabitý. Tak neváhajte, pretože počty účastníkov sú obmedzené a napĺňajú sa rýchlo. Občerstvenie je zaobstarané. 
Vstupné sa bude uhrádzať vo výške 1 €