« Späť

Uzdravenia

Panna Mária hovorila o UZDRAVENÍ.

Mnohí pútnici žiadajú vizionárov, aby orodovali za nemocných v ich rodinách.

Panna Mária ich má veľmi na srdci.

Takmer pri každom zjavení večer na Podbrde nám Ivan hovorí, že Panna Mária sa modlila obzvlášť za chorých a za tých, ktorých nosíme v srdci.

Je veľmi blízka všetkým, čo trpia na tele a na duši.

Za uzdravenie chorých sa treba modliť nasledovné modlitby: "sedemkrát Otče náš, Zdravas  a Sláva a postiť sa o chlebe a vode", povedala.

Keď máme v rodine chorého, najčastejšie robíme všetko možné po lekárskej stránke. Nájdeme najlepšieho lekára, čo poznáme, najlepšie lieky, odcestujeme s ním do Ameriky k najlepšiemu špecialistovi...urobíme všetko, aby sme zachránili život chorého...Sme schopní urobiť všetko a minúť veľa peňazí, napr. na záchranu života dieťaťa.

Avšak veci sú oveľa jednoduchšie!

Uvedomme si, že stačí modliť sa a postiť sa!

Vo veľa prípadoch modlitba a pôst postačia na zázračné uzdravenie chorého.

 

(sestra Emmanuela - Pôst, prostriedok na uzdravenie a oslobodenie)

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Panna Mária, Uzdravenie nemocných, oroduj za nás, všetky tvoje deti.

So svojím milovaným Synom, požehnaj nás, Panna Mária. Amen+
Odoslané 6.8.2012 21:39.
Vďaka, Evička! Boh nech ťa žehná, Panna Mária nech ťa ochraňuje a sprevádza aj celú tvoju rodinu! Veru niet nad tie osvedčené spôsoby! Náš nepriateľ sa musel veľmi tešiť, že mnohí tomu prestali veriť. Mala som veľkú milosť, že som od malička čítavala životopisy svätých... dnes v pokročilej dospelosti som zistila, že v minulosti každý kňaz osobne uctieval svätú Pannu... a šíril úctu k nej. Dnes je to inak. Preto je toľko pádov a problémov. A každý svätý veľmi uctieval Pannu Máriu... dnes je Matka Božia urážaná a napádaná... je smutné, že aj bratia a sestry iných vierovyznaní uctievajú Boha a napádajú práve jeho Matku. Modlím sa aj za nich. Verím, že ju raz spoznajú. Pre mňa osobne - odprosujem aj za seba aj za tých, ktorí ju urážajú. Keby sme vedeli, mohli by sme iba zopnúť ruky a ďakovať. Chvála a vďaka Kristovi a chvála a vďaka jeho Matke, našej Panne Márii!
Odoslané 7.8.2012 21:16 ako reakcia na Eva Vráblová.
Ak je nam tazko padnime na kolena a vyprosujem si silu ,pokoj a trpezliovost.Nech nasa nebeska Maticka za nas oroduje .Dôverujme jej.
Odoslané 9.8.2012 13:14.