Dianie vo farnosti

Adventný koncert Tiché kúzlo Adventu

V Nedeľu 15.12. o 16.00 v našom kostole odznie adventný koncert Tiché kúzlo Adventu. Môžeme sa tešiť na ZUŠ Jozefa Kresánka, Komorný sláčikový orchester Junior, Detský spevácky zbor Margarétka a sólisti.
Čítaj ďalej o Adventný koncert Tiché kúzlo Adventu »

Farské oznamy 9. – 15. december 2019

Je II. adventný týždeň. Pravidelná eucharistická poklona bude od pondelka do štvrtka. V pondelok je prikázaný sviatok, sv. omše budú ráno a večer. V nedeľu odznie v kostole adventný koncert. Na fare prebieha predajná výstava náboženských kníh a predmetov. Spoločná svätá spoveď bude až nasledujúcu sobotu 21. decembra.
Čítaj ďalej o Farské oznamy 9. – 15. december 2019 »

Advent - príprava na nadchádzajúce Vianoce

Nedeľou 1. decembra sa začalo adventné obdobie. Pripravujeme sa na slávenie vianočných sviatkov a k tomuto nám môžu pomôcť i zamyslenia na každý deň. Odporúčame Vám prihlásiť sa na odber týchto zamyslení, budete mať k dispozícii vždy aktuálnu myšlienku pre každý deň.
Čítaj ďalej o Advent - príprava na nadchádzajúce Vianoce »

Farské oznamy 2. december – 8. december 2019

Je I. adventný týždeň. Pravidelná eucharistická poklona bude od pondelka do štvrtka. Tento týždeň je prvý piatok, sv. omša bude skôr ako obvykle, t.j. o 17.00, na ktorú pozývame najmä deti, po nej sa budú môcť stretnúť s Mikulášom.
Čítaj ďalej o Farské oznamy 2. december – 8. december 2019 »

Farské oznamy 4. - 10. november 2019

Je XXXI. týždeň obdobia cez rok. Pravidelná eucharistická poklona bude od pondelka do štvrtka. V piatok a sobotu organizujeme na fare jesennú zbierku šatstva a ďalších potrebných vecí. V dňoch od 1. do 8. novembra je možné získať úplné odpustky v prospech zosnulých.
Čítaj ďalej o Farské oznamy 4. - 10. november 2019 »
Ukazujem 1 - 5 z 212 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 43

Odkazy na videá