Dianie vo farnosti

Modlitby za jednotu kresťanov

V rámci obdobia modlitieb za jednotu kresťanov sa v utorok 15. januára v bratislavskom Kostole františkánov spoločne modlili za jednotu kresťanov zástupcovia jednotlivých cirkví v Bratislave. Hlavnou témou tohto ročníka bolo: "Čo od nás žiada Boh?" Zodpovedať na túto otázku sa včera pokúšali zástupcovia z Rímsko a Gréckokatolíckej cirkvi, Evanjelickej, Baptistickej, Bratskej a Reformovanej cirkvi.
Čítaj ďalej o Modlitby za jednotu kresťanov »

Benefičný koncert Miroslava Dvorského a hostí

Tradičný trojkráľový koncert v nedeľňajších večerných hodinách bol veľmi príjemným zážitkom v čase, keď sa vianočné obdobie už pomaly blíži ku koncu. Veľká vďaka patrí maestrovi Miroslavovi Dvorskému, ktorý si aj tentokrát našiel čas a ochotne sa podelil so svojím vzácnym darom – spevom. Na klavíri ho sprevádzal dlhoročný priateľ Daniel Buranovský a pozvanie prijal zbor ADOREMUS pod vedením Dušana Billa.
Čítaj ďalej o Benefičný koncert Miroslava Dvorského a hostí »

Jasličková slávnosť 2012

Aj tento rok si deti pripravili jasličkovú slávnosť, ktorá nás priblížila opäť bližšie k Duchu Vianoc.
Čítaj ďalej o Jasličková slávnosť 2012 »

Druhá adventná nedeľa

Druhá adventná nedeľa sa označuje aj ako nedeľa pokánia. Mohli sme ju prežiť naozaj duchovne.
Čítaj ďalej o Druhá adventná nedeľa »

Tvorivé dielne MC bl. sr. Zdenky s blížiacim sa Adventom

Tak ako každý rok, aj tento rok sa počas piatku a soboty (30.11.2012 – 1.12.2012) otvorili brány Materského centra pre všetky deti, mamičky, babičky a všetkých tých, ktorí si chceli urobiť radosť a privítať prvú Adventnú nedeľu so zapálenou sviečkou na vlastnoručne vyrobenom adventnom venci. Následne si mohli všetci priniesť vence na nedeľnú omšu, kde boli posvätené.
Čítaj ďalej o Tvorivé dielne MC bl. sr. Zdenky s blížiacim sa Adventom »
Ukazujem 236 - 240 z 261 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 53

Odkazy na videá