Blog

« Späť

Nenáročná manželka a zlatý chlap

Nenáročná manželka a zlatý chlap

Nakupovanie s mojím manželom je pre mňa vždy zážitkom. Naposledy sme odbehli do mesta kúpiť svietniky do našej novej domácnosti. Vedeli sme presne čo a kde a na mieste ostávalo už len vybrať si od tých najmenších pre jednu sviečku až po tie najväčšie s piatimi. Stojím, pozerám na cenu, hútam ktorý vybrať a pýtam muža o radu.

Ako zvyčajne povie: „Zober si z každého po jednom.“ Predavačka stojí hneď za nami nápomocná čokoľvek zabaliť, aby jej neunikol kšeft a sústredene ma sleduje. Poznáte ten pocit, keď niekto na vás zíza hoci len pár sekúnd a zdá sa vám, že musíte buď odísť alebo niečo povedať? Jej oči kopírovali trasu môjho pohľadu pri vyberaní ako riadená strela a cítiac sa naozaj nepríjemne vysvetľujem: „Manžel by mi kúpil všetky. Ale ja sa ešte neviem rozhodnúť medzi týmto a týmto.“ „ Veď jej hovorím, že zoberieme všetky“ usmeje sa Martin. Predavačka doslova čučí a potom vykríkne: „No tak čo rozmýšľate?! Bože, vy máte ale zlatého chlapa! To môj by mi povedal: „Na čo ti to zas bude?!“ „Áno“, spokojne uznávam, „môj manžel je naozaj zlatý.“ Martin typicky dodá, že má nenáročnú manželku, na čo sa zasa usmejem ja. Berieme tri kúsky a v hlave sa mi otvára ešte nenapísaný blog o (ne)náročnej manželke, ktorý isto obohatím o „zlatého chlapa“.

Znova sa pristihnem pri potmehúdskom úsmeve, keď tuším odpoveď na otázku, či existuje nenáročná manželka. Určite sa neradím medzi nákupné maniačky (čomu určite napomohlo dlhoročné zháňanie topánok č.36 a oblečenia 34), popoludnie radšej trávim v parku alebo iba tak doma s deťmi a od regálov ma naozaj netreba ťahať, ale na výroku môjho manžela, že má nenáročnú manželku by sa našla väčšia chybička. Hoci sa mi síce nemusí báť zveriť kreditku, od manžela zvyknem požadovať vysoký morálny štandard, pevnosť priorít, oddanosť rodine, manažment času a aktivít a veru, ani pre zlatého chlapa, ako je ten môj to nie je ľahká úloha. Nuž a trošku sa obávam, že každá manželka je rovnako (ne)náročná -len v rôznej  oblasti...

A čo „múdreho“ dodať k zlatému chlapovi? Možno to, že  pochvalu a uznanie by nemal počúvať najmä od cudzích a že kroky jeho manželky- vrátane tých finančných by mali vytvárať medzi nimi hlbokú dôveru- veď napokon aj zlatá abeceda o dobrej žene hovorí, že „bezpečnosť nachodí srdce jej muža v nej, bo núdze o zisk niet.“ A preto, aj keď je manžel v istej oblasti či už ide o peniaze, pomoc s deťmi, pomoc v domácnosti, v práci... až príliš štedrý, jeho manželka by to nemala zneužiť, ale dobre, s úctou a láskou spravovať. A napokon chcem dodať , že som veľmi veľmi vďačná, za Boží dar, ktorý mám vo výbornom manželovi :) 

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Hanna Rosin
MY Name Hanna Rosin, form, (USA) After 12years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. I felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. i tried to be strong just for the kids but i could not control the pains that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because i was really in love with my husband. Every day and night i think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and i needed help, so i searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Osasu can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and i did it then he did a Love spell for me. 28 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pain he caused me and the kids. Then from that day, our Marriage was now stronger than how it were before, All thanks to Dr Osasu . he is so powerful and i decided to share my story on the internet that Dr. Osasu real and powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now. Here’s his contact
Call/WhatsApp: +2347064365391
Email: drosasu25@gmail.com
Odoslané 23.8.2021 16:01.