Dianie vo farnosti

« Späť

Farské oznamy 28. október – 3. november 2019

Je XXX. týždeň obdobia cez rok. Pravidelná eucharistická poklona bude od utorka do štvrtku. Tento týždeň bude prvý piatok v mesiaci a zároveň bude v piatok sviatok Všetkých svätých. Zároveň bude možné získať úplné odpustky v prospech zosnulých v dňoch od 1. novembra do 8. novembra.

  • V našom kostole máte možnosť prísť na večernú eucharistickú poklonu. Sviatosť Oltárnu vystavíme od pondelka do štvrtku po sv. omši o 18.00 do 21.00. Je to výborná príležitosť na vnútorné duševné i duchovné oddýchnutie si. Všetci ste pozvaní.
  • V dňoch 8. a 9.11. organizujeme na fare jesennú zbierku šatstva, deky, posteľné prádlo, obuv, hygienické potreby, školské potreby a kuchynské potreby. Veci, s ktorými sa chcete podeliť, môžete priniesť na faru v čase: v piatok 15.00-19.00, v sobotu 9.00-12.00.
  • Od 1. do 8. novembra môžeme raz denne získať úplné odpustky v prospech zosnulých. Treba nábožne navštíviť kostol alebo cintorín a pomodliť sa Modlitbu Pána a Verím v Boha. Okrem tohoto úkonu je potrebné: sv. spoveď (krátko predtým alebo potom), sv. prijímanie (najlepšie v ten istý deň) a akákoľvek modlitba na úmysel Sv. Otca. Samozrejme treba vylúčiť aj akýkoľvek všedný hriech. Pristúpiť ku sviatosti zmierenia môžete každý deň pred sv. omšami.

 

Stiahnuť aktuálne farské oznamy 

 

 

 

Odkazy na videá