Dianie vo farnosti

« Späť

Farské oznamy 2. – 8. september 2019

Je XXII. týždeň obdobia cez rok. V piatok bude prvý piatok v mesiaci. Počas víkendu 7. a 8. bude výročná púť v Marianke, na ktorú vyrazíme v nedeľu dopoludnia.

 

  • V piatok je Prvý piatok mesiaca septembra. Doobeda pôjdeme navštíviť starkých a chorých doma a od 17.00 vyložíme Sviatosť Oltárnu k prvopiatkovej modlitbe a budeme spovedať.
  • Od nedele 8. septembra budú nedeľné sv. omše v bežnom čase: o 7.00, 8.30, 10.00 a 19.30h. Výnimkou bude budúca nedeľa, kedy pôjdeme na hlavnú púť do Marianky na oslavu narodenia Panny Márie. Odchod od nášho kostola je o 9.45. V sobotu večer tam máme našu tradičnú bystrickú pútnickú sv. omšu o 21.00. Všetkých pozývame.
  • Od pondelka 16. septembra chceme opäť začať pravidelnú eucharistickú poklonu: od pondelka do štvrtku od 18.00 do 21.00. Kto by ste sa podujali zúčastniť sa tejto poklony v presný deň a v presnú polhodinu po celý školský rok, prosíme zapíšte sa na pripravený papier pri vstupe do kostola. Následne Vás budeme kontaktovať.
  • V sakristii kostola si môžete vyzdvihnúť prihlášku dieťaťa na Prvé sv. prijímanie a taktiež na birmovku. Vypísanú prihlášku prosíme priniesť na faru alebo do sakristie kostola do nedele 22. septembra. Na Prvé sv. prijímanie sa môžu prihlásiť aj deti z 2. ročníka ZŠ a na birmovku mládež, ktorá navštevuje 9. ročník ZŠ a stredoškoláci.

 

Stiahnuť aktuálne farské oznamy 

 

 

Odkazy na videá