Blogy

Spásu si môžeme poistiť !

V dnešnom svete na človeka striehne mnoho nebezpečenstiev. Spôsobuje to často nepokoj a strach. Strach z choroby. Že ma niečo zrazí, že sa zmrzačím, ... Každý chce byť chránený. Preto sa mnohí zabezpečujú u komerčných poisťovní poisteniami rozličného druhu. Jestvuje však omnoho dôležitejšia vec, ktorú by sme si chceli asi všetci zaistiť - večnú spásu - večný život v Nebi s Ježišom. Je to možné !!!
Čítaj ďalej o Spásu si môžeme poistiť ! »

Nezakop svoj Talent !

Každý správny kresťan - katolík sa snaží, ako len môže, čo najviac sa zapáčiť Bohu zachovávaním Jeho prikázaní, plnením Jeho vôle, konaním dobrých skutkov. Je tu však ešte jeden faktor, ktorý možno niekto podceňuje, ale napriek tomu má pre nášho Pána tiež svoju dôležitosť: NAŠE TALENTY!
Čítaj ďalej o Nezakop svoj Talent ! »

YOUCAT - milý list od nášho Nebeského Otecka

Čítal som o ňom v Katolíckych novinách. Svätý otec hovoril o ňom , ako o svojej srdcovej záležitosti. Zaujalo ma to. Trochu putovania po internete ... Objednávka, platba, trochu komplikácií a čakanie. Cesta na poštu, a malý balík v ruke. V balíku : YOUCAT. Hneď na pošte som ho začal listovať. K riadnemu čítaniu som sa dostal až doma. Poviem vám : Po Svätom Písme je to druhá najkrajšia kniha môjho života ! Je jedinečná !!!
Čítaj ďalej o YOUCAT - milý list od nášho Nebeského Otecka »
Ukazujem 101 - 103 z 103 výsledkov.
Položiek na stránku 5
z 21

Značky blogov