Profile

Farnosť Lomnička
20 zaregistrovaných užívateľov
24 zapojených komunít
0 zapojených rodín
Miestny správca:
Mgr. Martin Pasiar
Kapláni:
Mgr. Jozef Gorčák
Kontaktné informácie

Vitajte na stránkach farnosti Lomnička

Vitajte na oficiálnych stránkach farnosti Lomnička.

 

Farnosť Lomnička je špecifická tým, že ju obývajú z 99% rómovia. Preto aj duchovná služba vo farnosti zohľadňuje túto okolnosť a je zameraná na evanjelizáciu a základy kresťanského života.

~~~~

 

Stránka má prehľadnú a jednoduchú štruktúru, aby sa návštevník dostal k potrebným informáciám. Ak ste nenašli čo ste na stránke hľadali, neváhajte použiť naše KONTAKTY.

Farnosť LOMNIČKA rešpektuje legislatívu o ochrane osobných údajov. Viac sa dočítate TU

Sväté omše máme zvyčajne takto:

Pondelok     18:00

Utorok          18.00

Streda           7:00

Štvrtok         18:00

Piatok          18:00

Sobota           8.00

Nedeľa - 9.00 a 11.00

 

Medzi nami žije veľa ľudí, ktorí majú túžbu pomáhať druhým. Ak patríš medzi nich, TU nájdeš inšpiráciu na konkrétnu pomoc.

 

Vždy v prvý piatok v mesiaci slávime svätú omšu obetovanú za našich dobrodincov. Pán Boh nám posiela veľa dobrých ľudí ktorí sa za nás modlia, obetujú a pomohli alebo pomáhajú nám tiež materiálne. O niektorých vieme, ale mnohých nepoznáme. Za nich všetkých sa modlíme a za nich a na ich úmysly obetujeme svätú omšu vždy v prvý piatok v mesiaci, prípadne niektorý z najbližších dní.

Blogy

« Späť

Slávnosť I. svätého prijímania

Slávnosť I. svätého prijímania

V nedeľu, 25. 5. 2014, pri svätej omši, po prvýkrát prijalo sviatostného Ježiša do svojich srdiečok 78 detí z našej farnosti.

Deti sa na prjatie Ježiša veľmi tešili a ich úprimná a čistá radosť sa nedá ničím opísať. Túto radosť je treba vidieť a prežiť spolu s nimi. 

Týmto sa zároveň chceme poďakovať dobrodincom, ktorí nám venovali oblečenie po svojich deťoch. Pomohli tak 8 deťom z chudobných rodín,

aby aj oni mohli slávnostne a pekne upravené prijať Pána Ježiša.  

Pán nech im žehná a odmení všetkým potrebným.

viac foto: fotogaléria/2014/ 1. sv. prijímanie