Blog

« Späť

Zachránené manželstvo - Crystalin príbeh

Zachránené manželstvo - Crystalin príbeh

Príbeh mladej ženy Crystal o záchrane jej manželstva.

Všetko začalo 30. novembra 2010, keď ma opustil môj manžel, ale vďaka a chvála Bohu za to, že dnes budujeme nanovo naše manželstvo a on je zasa späť doma. Zažili sme separáciu a ľúbostnú aféru, no Boh je silnejší a ja som Mu sľúbila, že ak zachráni moje manželstvo, budem o tom hovoriť všetkým.

„Nikdy som Ťa nemiloval. Ľutujem, že som si Ťa zobral. V tomto manželstve sa cítim ako v pasci. Nemilujem Ťa tak, ako by muž mal milovať ženu. City, ktoré k Tebe prežívam sú ako ku starej známej. Nechcem viac žiť s Tebou. Ži si svoj život sama. Ja sa už k Tebe nevrátim.“ Povedal mi môj manžel, keď mi napokon po 5 dňoch od jeho odchodu zodvihol telefón.

Ak si dobre spomínam, boli sme perfektný pár – chodili sme na rande, smiali sme sa a žartovali, boli sme ako dve hrdličky. Samozrejme – aj my sme mali bežné nezhody a bežné hádky, ale napriek tomu som verila, že ja milujem svojho manžela a on rovnako miluje mňa.

Jedného dňa sme však mali krátku výmenu názorov- a to myslím naozaj krátku – trvajúcu niekoľko minút. Môj manžel si zbalil veci a odišiel z môjho života. Zo začiatku som mu nevolala , pretože som nevidela žiadnu chybu na mojej strane a ani skutočnosť, žeby som mu ublížila. Bol to predsa on, kto ubližoval nášmu manželstvu. Hoci mi nebol fyzicky neverný, už 5 mesiacov rozvíjal vzťah na internete so ženou, s ktorou bol kedysi vo vzťahu.

Nikdy v živote som necítila takú bolesť, ako po tom telefonáte, keď mi oznámil, že ma nemiluje a ľutuje, že sa so mnou oženil. Je ale úžasné, ako rýchlo si človek v stave beznádeje a totálneho smútku spomenie, že existuje BOH. Veru, Boh má rôzne spôsoby ako upútať našu pozornosť – a vtedy upútal tú moju.

Preplakala som celé hodiny a dni a prežívala úplnú stratu nádeje. Ako sa predsa dá niekoho donútiť, aby vás miloval ?! Človek to nedokáže, ale Boh áno. Celý môj život sa točil okolo môjho manžela, on bol teraz preč a zo mňa akoby odišla tá najlepšia časť. Nedokázala som jesť, spať a musela som sa nútiť vôbec chodiť do práce, no Boh mal svoj plán, aj keď sa už všetko zdalo stratené. To, čo diabol chcel, aby bolo pre mňa zlé, Boh obrátil na dobré.

Poprosila som o pomoc troch ľudí: kňaza a dvoch ľudí, ktorí mali silný vzťah s Bohom, pretože ja som o sebe vedela, že to duchovne nezvládnem- bola som slabá a nemala som žiadnu vieru. Stále som plakala, ale rozhodla som sa, že budem za môjho manžela duchovne bojovať. Každý deň som nahlas čítala úryvky zo Svätého Písma a prehlasovala ich do môjho manželstva, prehlasovala som Ježiša ako Pána nad naším manželstvom a nad svojím manželom som vyznávala ochranu krvi Ježiša Krista. Moja modlitba sa každým dňom zlepšovala a moja viera rástla.

Modlila som sa, aby Boh obmäkčil srdce môjho manžela a pripomenul mu lásku, aká medzi nami bola, aby ho obklopil božími ľuďmi, ktorí k nemu budú hovoriť, keď ja nemôžem – a Boh ma vypočul. Myslím, že som si požičala a kúpila každú knihu, na akú si len spomeniete o duchovnom boji, modlitbe a manželstve a prešla každý článok na internete. Jednoducho som môjho manžela zabalila do modlitby, a to každého druhu. Stala sa zo mňa akoby jednočlenná armáda.

V časoch, keď sa mi diabol snažil šepkať do ucha nevieru a pochybnosti som volala mojim trom pomocníkom v boji, o ktorých som už hovorila. Oni ma povzbudzovali a modlili sa za mňa, takže za pár hodín som bola znova schopná ísť až do pekla a dostať môjho manžela odtiaľ von.

Aby som to skrátila, v nedeľu 16.januára 2011 po tom, čo mi pred dvomi dňami znova povedal, že sa nič nezmenilo a mám si pokračovať v živote bez neho, som dostala od manžela SMS s tým, že sa chce porozprávať. Odovzdala som svoje manželstvo i jeho do Božích rúk a vedela som, že Boh niečo urobí, no myslela som, že to bude len také „Ahoj“. Ani by mi  nenapadlo, že môj Boh mi prinesie môjho manžela tak náhle späť: poprosil ma o odpustenie a presne v ten deň sa ku mne vrátil.

Môj manžel mi povedal, že po tom hroznom telefonáte sám šiel a začal sa s Bohom rozprávať. Prosil ho, aby mu ukázal, čo má robiť – a potom sa akoby všetko zbláznilo. Všetko mu pripomínalo mňa, každý sen bol o našom spoločnom živote, ktorý sme mali pred tým a začal nad všetkým uvažovať.

V skratke- Boh sa môjmu manželovi snažil od začiatku ukazovať a hovoriť, čo má urobiť a čo je pre neho dobré, on však- ako sám hovoril- bol príliš pyšný, aby priznal, že urobil chybu. Vedel, že ma miluje a chce byť so mnou.

Nezáleží na tom, ako situácia v Tvojom manželstve vyzerá alebo ako stratené sa všetko zdá. Tvoj partner môže mať svoje plány, ale aj Boh má svoj plán. Bohu je všetko možné.  A hoci ťa môže diabol alebo aj vlastná myseľ nabádať, aby si to už nechal/a tak a posunul/a sa ďalej. Nevzdávaj sa a never tomu. Aj keď plačeš, plač pred Bohom, On tejto reči dobre rozumie a bude konať. Existujú mnohé ďalšie svedectvá zachránených a obnovených manželstiev- napr. aj po 14 a viac rokoch po rozvode. Nevzdávaj sa, modli sa a ver.

Preložené a krátené z originálu

Prečítajte si tiež:

Ako sa modliť za záchanu manželstva

Modlitba za záchanu manželstva

Keď padá vzťah, treba ho chytať

Zvonenie na poplach vo vzťahu

Manžel prikrytý modlitbou

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Toto je potrebné prečítať každý, som tu, aby som informoval celý svet o človeku, ktorý zachránil môj vzťah, a tento veľký človek sa volá Dr. IZOYA. Skutočne pre mňa odviedol skvelú prácu tým, že priviedol späť môjho bývalého milenca, ktorý ma opustil, a sľubujem, že sa ku mne už nikdy nevráti. S týmto som si uvedomil, že rozdávanie podrobností o svete Dr. IZOYA bude pre tých, ktorí majú prelomené domovy alebo vzťahy, veľmi prospešné, aby vám pomohli vyriešiť tento zlomený vzťah alebo vaše manželstvo. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom jeho e-mailovej adresy: drizayaomosolution@gmail.com. Spojte sa s ním a uvidíte, ako sa váš problém vyrieši do 24 hodín. Špecializuje sa aj na nasledujúce záležitosti ...
(1) Chcete, aby váš bývalý späť.
(2) Chcete byť povýšený vo svojej kancelárii.
(3) Chcete, aby vás nasledovali muži / ženy.
(4) Chceš dieťa.
(5) Ste podnikateľom a chcete získať zákazky
(6) Chcete, aby bol váš manžel navždy váš
(7) Potrebujete duchovnú pomoc.
(8) Boli ste podvedení a chcete získať späť stratené peniaze.
(9) Zastavte rozvod
10. Vyvolanie peňažných rituálov
(11) Víťazné voľby
Odoslané 27.8.2019 17:19.
Môj manžel ma opustil kvôli mojej bezdetnosti na 9 rokov. Moje srdce bolo rozbité, pretože som už nemohol znášať bolesť. Začal som hľadať pomoc na internete a našiel som článok (Elizabeth), v ktorom sa hovorí, že lord Zakuza jej pomohol získať späť svojho manžela po zaplatení niektorých (duchovných predmetov) použitých na prípravu kúzla, ktoré jej priviedlo späť do 24 hodín. Držal som sa jej svedectva a pripojil som sa k lordovi Zakuzovi a po naliatí mu dal bolesti, Lord Zakuza mi dal svoje slová, že otehotniem do mesiaca potom, čo sa môj manžel vráti. Veril som mu a riadil sa všetkými jeho pokynmi a zaplatil mu sumu 230 eur, aby mohol kúpiť (duchovné veci), ktoré potreboval na vyriešenie môjho prípadu. Bol som ohromený, keď mi zavolal manžel, že mi je ľúto, že sa vracia domov, a to sa stalo do 24 hodín po tom, čo lord Zakuza pre mňa pripravil kúzlo lásky. Môj manžel sa ku mne vrátil a tentoraz sme boli späť a nerozbitné. Po 2 týždňoch som bola tehotná pre svojho manžela a porodila som krásnu dcéru, ktorú sme nazvali (JOY). Možno by ste teraz prešli peklom, ale hovorím vám, že to nebude trvať večne, pretože Pán Zakuza je tu, aby nám všetkým pomohol. Môžete sa s ním zhovárať na linke WhatsApp na čísle +17405739483 alebo ho poslať e-mailom na adresu: doctorzakuzaspelltemple@hotmail.com, kde získate trvalé riešenie.
Odoslané 9.11.2019 4:25.
Jane Wembli
Po 5 rokoch manželstva s manželom s dvoma deťmi začal môj manžel čudne konať a chodiť s ostatnými dámami a ukázal mi chladnú lásku, pri viacerých príležitostiach mi hrozí, že sa s mnou rozvediem, ak sa ho opovažím opýtať na jeho vzťah s inými dámami. bol úplne zdevastovaný a zmätený, až kým mi môj starý priateľ nepovedal o kúzelníkovi na internete s názvom Dr.Wealthy, ktorý pomáha ľuďom s problémami vzťahu a manželstva pomocou mocností kúziel lásky, najprv som pochyboval, či taká vec niekedy existuje, ale rozhodol som sa skúsiť to, keď som sa s ním spojil, pomohol mi vrhnúť milostné kúzlo a do 48 hodín sa môj manžel vrátil ku mne a začal sa ospravedlňovať, teraz prestal chodiť s ostatnými dámami as ním so mnou navždy a reálne , Ak chcete tento problém so vzťahom alebo sňatkom vyriešiť dnes, kontaktujte túto skvelú láskavosť pomocou adresy: wealthylovespell@gmail.com alebo priamo WhatsApp: +2348105150446.
Odoslané 28.2.2020 10:23.
Láska kúzla doktor priviedol môjho manžela späť po 6 mesiacoch odlúčenia. Môj manžel ma opustil a chcel sa rozviesť kvôli mladému dievčaťu, ktoré je dosť mladé na to, aby sa stala jej dcérou. Vaše milostné kúzlo sa po smútku a slzách znovu stretlo s mojou rodinou, že som teraz slobodná mama, ale moje čaje sa otočili k radosti s vašim úžasným kúzlom milovania návratu. Som vďačný za všetko. Každý, kto zažije srdcový zlom a potrebuje späť svojho milenca, mali by ste sa skontaktovať s Dr Adeleke (aoba5019@gmail.com) alebo zavolať na číslo / whatsapp +27740386124 a toto bude koniec vašich problémov v tomto vzťahu.
Odoslané 23.3.2020 1:15.
Láska kúzla doktor priviedol môjho manžela späť po 6 mesiacoch odlúčenia. Môj manžel ma opustil a chcel sa rozviesť kvôli mladému dievčaťu, ktoré je dosť mladé na to, aby sa stala jej dcérou. Vaše milostné kúzlo sa po smútku a slzách znovu stretlo s mojou rodinou, že som teraz slobodná mama, ale moje čaje sa otočili k radosti s vašim úžasným kúzlom milovania návratu. Som vďačný za všetko. Každý, kto zažije srdcový zlom a potrebuje späť svojho milenca, mali by ste sa skontaktovať s Dr Adeleke (aoba5019@gmail.com) alebo zavolať na číslo / whatsapp +27740386124 a toto bude koniec vašich problémov v tomto vzťahu.
Odoslané 23.3.2020 1:15.
Pred niekoľkými mesiacmi som mal malý problém so svojím milencom, ktorý ma donútil rozísť sa, a som veľmi šťastný, že mi Dr. ADELEKE dá šancu, aby som sa opäť usmial. PRIDAJTE Kúzlo lásky; pošlite mu e-mail na adresu (aoba5019@gmail.com) alebo zavolajte / WhatsApp ho na čísle +27740386124 .... ak potrebujete pomoc pri riešení problémov s manželstvom.
Odoslané 23.3.2020 12:27.
Opäť sa cítim tak požehnaný v mojom manželstve po tom, čo sa doktor Igbinovia vrátil mojej manželke, ktorá sa so mnou odlúčila na dobrých šesť rokov. Som Radoslav Šolc menom menom Som z Košíc, Slovensko Aj keď mám ústa po celom tele, nestačí poďakovať DrIgbinovej za pomoc s mojím životom. Moja žena sa so mnou rozviedla šesť rokov a bolela som boľavé bez mojej manželky. Preto som hľadala pomoc všade, ale nič nefungovalo, kým som nenapadlo doktora Igbinovia, ktorého som kontaktoval online. Vysvetlil som mu svoju situáciu a sľúbil, že moja manželka sa ku mne vráti do troch dní, pokiaľ bude moje srdce biť po ňom. Veril som v neho a on pripravil kúzlo pre mňa a moja žena mi zavolala hneď, keď Drggoviniova reklama. prosí a povie, že sa budem musieť vrátiť, a teraz sme za posledných šesť rokov šťastne žili. Všetci, ktorí čítate môj článok, ktorý by mal pomôcť, dajte mu vedieť. E-mail: doctorigbinovia93@gmail.com alebo Whatsapp / Viber na +2348144480786 a nájdite rýchlu odpoveď na váš problém
Odoslané 28.3.2020 15:48.
Opäť sa cítim tak požehnaný v mojom manželstve po tom, čo sa doktor Igbinovia vrátil mojej manželke, ktorá sa so mnou odlúčila na dobrých šesť rokov. Som Radoslav Šolc menom menom Som z Košíc, Slovensko Aj keď mám ústa po celom tele, nestačí poďakovať DrIgbinovej za pomoc s mojím životom. Moja žena sa so mnou rozviedla šesť rokov a bolela som boľavé bez mojej manželky. Preto som hľadala pomoc všade, ale nič nefungovalo, kým som nenapadlo doktora Igbinovia, ktorého som kontaktoval online. Vysvetlil som mu svoju situáciu a sľúbil, že moja manželka sa ku mne vráti do troch dní, pokiaľ bude moje srdce biť po ňom. Veril som v neho a on pripravil kúzlo pre mňa a moja žena mi zavolala hneď, keď Drggoviniova reklama. prosí a povie, že sa budem musieť vrátiť, a teraz sme za posledných šesť rokov šťastne žili. Všetci, ktorí čítate môj článok, ktorý by mal pomôcť, dajte mu vedieť. E-mail: doctorigbinovia93@gmail.com alebo Whatsapp / Viber na +2348144480786 a nájdite rýchlu odpoveď na váš problém
Odoslané 28.3.2020 15:48.