Blog

« Späť

Zachránené manželstvo - Crystalin príbeh

Zachránené manželstvo - Crystalin príbeh

Príbeh mladej ženy Crystal o záchrane jej manželstva.

Všetko začalo 30. novembra 2010, keď ma opustil môj manžel, ale vďaka a chvála Bohu za to, že dnes budujeme nanovo naše manželstvo a on je zasa späť doma. Zažili sme separáciu a ľúbostnú aféru, no Boh je silnejší a ja som Mu sľúbila, že ak zachráni moje manželstvo, budem o tom hovoriť všetkým.

„Nikdy som Ťa nemiloval. Ľutujem, že som si Ťa zobral. V tomto manželstve sa cítim ako v pasci. Nemilujem Ťa tak, ako by muž mal milovať ženu. City, ktoré k Tebe prežívam sú ako ku starej známej. Nechcem viac žiť s Tebou. Ži si svoj život sama. Ja sa už k Tebe nevrátim.“ Povedal mi môj manžel, keď mi napokon po 5 dňoch od jeho odchodu zodvihol telefón.

Ak si dobre spomínam, boli sme perfektný pár – chodili sme na rande, smiali sme sa a žartovali, boli sme ako dve hrdličky. Samozrejme – aj my sme mali bežné nezhody a bežné hádky, ale napriek tomu som verila, že ja milujem svojho manžela a on rovnako miluje mňa.

Jedného dňa sme však mali krátku výmenu názorov- a to myslím naozaj krátku – trvajúcu niekoľko minút. Môj manžel si zbalil veci a odišiel z môjho života. Zo začiatku som mu nevolala , pretože som nevidela žiadnu chybu na mojej strane a ani skutočnosť, žeby som mu ublížila. Bol to predsa on, kto ubližoval nášmu manželstvu. Hoci mi nebol fyzicky neverný, už 5 mesiacov rozvíjal vzťah na internete so ženou, s ktorou bol kedysi vo vzťahu.

Nikdy v živote som necítila takú bolesť, ako po tom telefonáte, keď mi oznámil, že ma nemiluje a ľutuje, že sa so mnou oženil. Je ale úžasné, ako rýchlo si človek v stave beznádeje a totálneho smútku spomenie, že existuje BOH. Veru, Boh má rôzne spôsoby ako upútať našu pozornosť – a vtedy upútal tú moju.

Preplakala som celé hodiny a dni a prežívala úplnú stratu nádeje. Ako sa predsa dá niekoho donútiť, aby vás miloval ?! Človek to nedokáže, ale Boh áno. Celý môj život sa točil okolo môjho manžela, on bol teraz preč a zo mňa akoby odišla tá najlepšia časť. Nedokázala som jesť, spať a musela som sa nútiť vôbec chodiť do práce, no Boh mal svoj plán, aj keď sa už všetko zdalo stratené. To, čo diabol chcel, aby bolo pre mňa zlé, Boh obrátil na dobré.

Poprosila som o pomoc troch ľudí: kňaza a dvoch ľudí, ktorí mali silný vzťah s Bohom, pretože ja som o sebe vedela, že to duchovne nezvládnem- bola som slabá a nemala som žiadnu vieru. Stále som plakala, ale rozhodla som sa, že budem za môjho manžela duchovne bojovať. Každý deň som nahlas čítala úryvky zo Svätého Písma a prehlasovala ich do môjho manželstva, prehlasovala som Ježiša ako Pána nad naším manželstvom a nad svojím manželom som vyznávala ochranu krvi Ježiša Krista. Moja modlitba sa každým dňom zlepšovala a moja viera rástla.

Modlila som sa, aby Boh obmäkčil srdce môjho manžela a pripomenul mu lásku, aká medzi nami bola, aby ho obklopil božími ľuďmi, ktorí k nemu budú hovoriť, keď ja nemôžem – a Boh ma vypočul. Myslím, že som si požičala a kúpila každú knihu, na akú si len spomeniete o duchovnom boji, modlitbe a manželstve a prešla každý článok na internete. Jednoducho som môjho manžela zabalila do modlitby, a to každého druhu. Stala sa zo mňa akoby jednočlenná armáda.

V časoch, keď sa mi diabol snažil šepkať do ucha nevieru a pochybnosti som volala mojim trom pomocníkom v boji, o ktorých som už hovorila. Oni ma povzbudzovali a modlili sa za mňa, takže za pár hodín som bola znova schopná ísť až do pekla a dostať môjho manžela odtiaľ von.

Aby som to skrátila, v nedeľu 16.januára 2011 po tom, čo mi pred dvomi dňami znova povedal, že sa nič nezmenilo a mám si pokračovať v živote bez neho, som dostala od manžela SMS s tým, že sa chce porozprávať. Odovzdala som svoje manželstvo i jeho do Božích rúk a vedela som, že Boh niečo urobí, no myslela som, že to bude len také „Ahoj“. Ani by mi  nenapadlo, že môj Boh mi prinesie môjho manžela tak náhle späť: poprosil ma o odpustenie a presne v ten deň sa ku mne vrátil.

Môj manžel mi povedal, že po tom hroznom telefonáte sám šiel a začal sa s Bohom rozprávať. Prosil ho, aby mu ukázal, čo má robiť – a potom sa akoby všetko zbláznilo. Všetko mu pripomínalo mňa, každý sen bol o našom spoločnom živote, ktorý sme mali pred tým a začal nad všetkým uvažovať.

V skratke- Boh sa môjmu manželovi snažil od začiatku ukazovať a hovoriť, čo má urobiť a čo je pre neho dobré, on však- ako sám hovoril- bol príliš pyšný, aby priznal, že urobil chybu. Vedel, že ma miluje a chce byť so mnou.

Nezáleží na tom, ako situácia v Tvojom manželstve vyzerá alebo ako stratené sa všetko zdá. Tvoj partner môže mať svoje plány, ale aj Boh má svoj plán. Bohu je všetko možné.  A hoci ťa môže diabol alebo aj vlastná myseľ nabádať, aby si to už nechal/a tak a posunul/a sa ďalej. Nevzdávaj sa a never tomu. Aj keď plačeš, plač pred Bohom, On tejto reči dobre rozumie a bude konať. Existujú mnohé ďalšie svedectvá zachránených a obnovených manželstiev- napr. aj po 14 a viac rokoch po rozvode. Nevzdávaj sa, modli sa a ver.

Preložené a krátené z originálu

Prečítajte si tiež:

Ako sa modliť za záchanu manželstva

Modlitba za záchanu manželstva

Keď padá vzťah, treba ho chytať

Zvonenie na poplach vo vzťahu

Manžel prikrytý modlitbou

Komentáre
Prihláste sa pre pridanie komentára
Hanna Rosin
MY Name Hanna Rosin, form, (USA) After 12years of marriage, me and my husband has been into one quarrel or the other until he finally left me and moved to California to be with another woman. I felt my life was over and my kids thought they would never see their father again. i tried to be strong just for the kids but i could not control the pains that torments my heart, my heart was filled with sorrows and pains because i was really in love with my husband. Every day and night i think of him and always wish he would come back to me, I was really upset and i needed help, so i searched for help online and I came across a website that suggested that Dr Osasu can help get ex back fast. So, I felt I should give him a try. I contacted him and he told me what to do and i did it then he did a Love spell for me. 28 hours later, my husband really called me and told me that he miss me and the kids so much, So Amazing!! So that was how he came back that same day, with lots of love and joy, and he apologized for his mistake, and for the pain he caused me and the kids. Then from that day, our Marriage was now stronger than how it were before, All thanks to Dr Osasu . he is so powerful and i decided to share my story on the internet that Dr. Osasu real and powerful spell caster who i will always pray to live long to help his children in the time of trouble, if you are here and you need your Ex back or your husband moved to another woman, do not cry anymore, contact this powerful spell caster now. Here’s his contact
Call/WhatsApp: +2347064365391
Email: drosasu25@gmail.com
Odoslané 23.8.2021 15:57.
Volám sa Rachel Moon. Chcem poďakovať doktorke Odii za to, že priviedla späť môjho bývalého manžela. Nikto ma nikdy nedokázal presvedčiť, že list, ktorý sa chystám napísať, bude jedného dňa napísaný. Bol som najväčší skeptik na svete. Nikdy som neveril na magické kúzla alebo niečo podobné, ale spoľahlivý zdroj (veľmi blízky spolupracovník) mi povedal, že Trust je veľmi oddaný, nadaný a talentovaný človek. Bola to jedna z najlepších vecí, aké som kedy zažil. hotový. Môj milostný život bol v troskách; Mal som za sebou dva rozvody a bol som na pokraji tretieho. Jednoducho som nedokázala čeliť ďalšiemu rozvodu a chcela som sa viac snažiť, aby náš vzťah fungoval, no môjmu manželovi to zrejme nevadilo a znova sa so mnou rozišiel. Bola som zmätená a nevedela som, čo mám robiť, namiesto toho, aby som sa skontaktovala s doktorkou Odiou. Urobil kúzlo lásky, vďaka ktorému sa môj manžel vrátil ku mne. Teraz sme so sebou veľmi spokojní. Dr Odia ho prinúti uvedomiť si, ako veľmi sa milujeme a potrebujeme. Tento muž je pre NAOZAJ a pre dobro. Môže vám tiež pomôcť napraviť váš nefunkčný vzťah. Mám späť svojho manžela! Bolo to ako zázrak! Zrazu chcel ísť na manželskú poradňu a v našom milostnom živote sa nám darí veľmi dobre. Tu je kontaktný e-mail Dr Odia. odiasolutioncenter@gmail.com, pošlite SMS alebo si ho pridajte na whatsApp na: +2349124863681 jeho webovej stránke https://odiasolutioncenter.over-blog.com/.
Odoslané 11.3.2023 15:31.
Volám sa Andrea Rose, pochádzam z Anglicka a píšem ďalšie svedectvo o dobrej práci, ktorú vykonal verný DR. AYO, čarodejník. v živote som si nemyslel, že existuje niečo také ako duchovný príhovor. Môj problém sa začal pred deviatimi mesiacmi, keď sa otec mojich detí začal správať zvláštne, nikdy som nevedela, že má pomer mimo nášho manželského domu. že svitanie vo mne v ten 19. neverný deň 21. apríla o 16:23 hod. keď si prišiel do domu vyzdvihnúť veci, keď som zistil, že sa mu situácia vymkla spod kontroly a potom mi povedal, že sa zrieka manželstva, ktoré som si vybudoval viac ako keď som mal päť rokov, bol zmätený a ohromený, že Volal som priateľom a rodine, ale bezvýsledne. O dva mesiace neskôr som začal mať problémy s tým, že moje deti boli staré v prenájme a tým všetkým som si toho naozaj prešiel veľa. až kým som jedného dňa nebrowsoval po internete a nemal som možnosť stretnúť čarodejníka, ktorý tomu nikdy neveril, no potreboval som, aby sa vrátil, tak mi ten čarodejník v zásade dal problém, že som mu nikdy neveril, tak som robil, ale viete, že spoločný problém je napoly vyriešený po týždni, môj manžel mi zavolal a povedal mi, že sa vráti domov a to je všetko. teraz žijeme šťastne. môžete kontaktovať DR AYO so žiadosťou o pomoc na jeho whatsapp + 2347055691377 alebo e-mail: drayospell@gmail.com
Odoslané 27.4.2023 1:18.
Neuveriteľné! Práve som dostala svojho manžela späť pomocou kúzelníka skutočnej lásky Dr Ayo. Volám sa Logan a pochádzam z MS, USA. Manžel ma po dlhých rokoch manželstva opustil kvôli inej žene. Najbolestivejšie je, že som bola tehotná s naším druhým bábätkom. Chcel som ho späť. Urobil som všetko, čo bolo v mojich silách, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo márne, tak veľmi som ho chcel späť kvôli láske, ktorú som k nemu choval a kvôli našim krásnym deťom, prosil som ho o všetko, sľuboval som, ale on odmietol. Vysvetlil som svoj problém svojej kamarátke a ona mi navrhla, aby som radšej kontaktoval kúzelníka, ktorý by mi mohol pomôcť zoslať kúzlo a priviesť ho späť. Nikdy som takýmto veciam neveril, ale nemal som inú možnosť, len to skúsiť. Poslal som správu čarujúcemu doktorovi Ayovi, bol to úžasný muž a bol pre mňa skôr otcom a mal tiež dobré recenzie od všetkých ľudí, ktorým pomohol, uistil ma, že nie je problém a že všetko bude v poriadku po 48 hodinách. dokončil kúzlo. Dal mi aj podrobnosti o všetkom, čo potreboval na prácu, a o tom, ako sa chystá vyčarovať kúzlo, a prekvapivo o 32 hodín neskôr mi môj manžel zavolal. Bol som tak prekvapený, odpovedal som na hovor a všetko, čo povedal, bolo, že je mu veľmi ľúto všetkého, čo sa stalo. Chcel, aby som sa k nemu vrátil. Tiež povedal, že ma tak veľmi miluje. Bola som taká šťastná a išla som k nemu. Takto sme spolu začali opäť šťastne žiť. Vďaka Dr Ayo. Ak ste tu a váš Milenec vás odmieta, alebo sa váš manžel presťahoval k inej žene, už neplačte a požiadajte o pomoc doktora Ayo.
Tu je jeho kontakt.. WhatsApp ho: +2347055691377
Napíšte mu @: drayospell@gmail.com
Odoslané 10.5.2023 3:12.
Dobrý deň, volám sa Mavis Marian Agure z USA. Chcem svetu povedať o veľkom a mocnom zosielateľovi kúziel menom Dr. UDAMA ADA. Môj manžel ma podvádzal a už sa nezaväzoval ku mne a našim deťom, keď som sa ho opýtala, v čom je problém, povedal mi, že sa do mňa nemiloval a chcel sa rozviesť, bola som taká zlomená, že som plakala veľa dní a nocí ale odišiel z domu bez toho, aby povedal, kam ide. Hľadal som niečo online, keď som uvidel článok o tom, ako skvelý a mocný Dr. UDAMA pomohol toľkým v podobnej situácii ako ja, jeho e-mailová adresa tam bola, tak som mu poslal e-mail, v ktorom som mu povedal o svojom probléme, povedal mi, že vráti sa ku mne do 24 hodín, ak urobím všetko, o čo ma žiada, čo som urobil, ako ma požiadal, v deň hniezdenia sa môj manžel na moje najväčšie prekvapenie vrátil domov a plakal a prosil ma, aby som odpustila a prijala môže vám tiež pomôcť kontaktovať ho ešte dnes; E-mail udamaada@yahoo.com Zavolajte / WhatsApp +18185329812
Odoslané 30.8.2023 19:46.
KONEČNE SOM NAŠLA JEDINÉ PRAVDIVÉ KÚZLAČKY A BOH VÁS ODMENÍ DR. AYO priviedol späť môjho milenca, keď MŇA zlyhal iný čarovač, je to najlepší čarovač na planéte Zem. Skontaktoval som sa s niekoľkými kúzlami, aby mi pomohli priviesť späť môjho milenca, a potom, čo môj bývalý opustil mňa a môjho syna na 2 roky a presťahoval sa k inej žene a všetko toto čarovanie mi zvyčajne sľúbili a nakoniec ma zlyhali. MOJE MENO, SLEČNA NORAH. Pred dvoma týždňami som bol na ulici 148 na vrchole Ave Jersey city NJ a jedna dáma zdieľala tento účet, tak som jeden zozbieral a obsah bol o tomto kúzlacom, ktorý priviedol späť jej milenca a tiež v účte, o ktorom povedala, že je zdieľaním účtu za ruku, aby ste zvýšili povedomie o tom, že stále existujú skutoční kúzlatelia, a tiež ako spôsob, ako poďakovať veľkému čarujúcemu. predtým, ako som stretol túto dámu, ktorá zdieľala bankovku, sa už vzdala kúziel, pretože len sľubujú a zlyhajú, takže tento verný deň, keď som stretol túto dámu a prečítal som si obsah bankovky, bol taký, ako predtým, než sa dáma podelí o túto bankovku na ulici to znamená, že kúzlo naozaj funguje, tak som ho kontaktoval a po 24 hodinách celý môj príbeh zmenil môj manžel, ktorý odišiel bez akéhokoľvek dôvodu, sa vrátil. Tento príspevok som použil ako svoj vlastný účet, aby som ľuďom povedal, aký skvelý je DR.AYO a tiež zdieľal jeho kontakt s celým svetom.
Jeho email drayospell@gmail.com
WhatsApp číslo alebo viber +2347055691377
A NA TOHTO MUŽA NA ZEMI NIKDY NEZABUDNEM. ĎAKUJEM.
Odoslané 12.10.2023 14:35.
Dobrý deň, som taká šťastná, že sa o to podelím s každým na nete, stále vám nemôžem dostatočne poďakovať DR AYO, môj priateľ ma opustil a odišiel za mladšou dámou, pretože som nemohla porodiť kvôli PCOS. Bola som taká zničená. Bola som osamelá, veľa som plakala, dokonca som sa pokúšala vziať si život. Potom mi môj priateľ povedal o tomto mocnom mužovi DR AYO, ktorý jej pomohol urobiť manželstvo dokonalým. Tiež som bol online a urobil som si ďalší prieskum o DR AYO. Nebol som si príliš istý, ale rozhodol som sa vyskúšať DR AYO. Povedal mi, aby som sa nebál, všetko bude v poriadku. Povedal mi, že všetko, čo potreboval, boli mocné predmety a ja som mu poslal peniaze, aby tie veci dostal, a on urobil svoju prácu a poslal mi video dôkaz a povedal mi, aby som počkal 24 hodín a môj priateľ sa mi vráti. Nasledujúce ráno na moje prekvapenie to bol môj priateľ na kolenách a prosil ma, aby som mu odpustila a ja odpúšťam svojmu priateľovi. Som taká šťastná, neskončilo to tam, som hrdá na to, že môžem povedať, že som dva týždne tehotná. Ďakujem veľmi pekne DR AYO Som navždy vďačný. Kontaktujte ho Whats App: ALEBO VIBER +2347055691377 ALEBO E-mail: drayospell@gmail.com
Odoslané 18.10.2023 10:52.
Môj manžel sa ku mne vrátil s pomocou doktora UDAMA, ktorý mi pomohol obnoviť môj vzťah po 7 mesiacoch rozpadu vzťahu. Teraz žijem šťastne s manželom a správa sa ku mne ako ku kráľovnej. Všetko vďaka UDAMA. Kontaktujte UDAMA cez Call / WhatsApp (+1 818 532 9812) a Viber (+27 63 873 8464) alebo e-mailom (UDAMAADA@YAHOO.com). Bude to odpoveď na váš problém, verte mi. Som živým dôkazom jej dobrej práce. .
Odoslané 30.10.2023 18:00.