ČISTOTA - prejav múdrosti

Piktogram s GPS-kom napovedá, že ôsma katechéza Čistého roka bude aj o hľadaní správnej cesty...
Read More About ČISTOTA - prejav múdrosti »

Klip k hymne P15

Hymna P15 má oddnes oficiálny videoklip. Okrem Simy Martausovej, autorky hymny, v ňom vystupuje jedenásť hercov rôzneho veku a povolania.
Read More About Klip k hymne P15 »

Registrácia pokračuje, je nás takmer 1 500

Druhú fázu registrácie uzavrel v polovici tohto mesiaca náš Registračný tím P15. Aktuálna štatistika uvádza, že spolu je prihlásených takmer 1 500 ľudí. Ďakujeme, že prídete a tešíme sa na vás. Pozývame vás, aby ste naďalej pozývali ďalších svojich známych a priateľov, aby nasledovali vaše kroky, prijali pozvanie a zaregistrovali sa na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade.
Read More About Registrácia pokračuje, je nás takmer 1 500 »

Blahoslavenstvá od Poetica Musica

Makarioi. Tak znie názov prvého výlučne hudobného projektu tvorivej skupiny Poetica Musica. Dve z autoriek vystúpia na Národnom stretnutí mládeže P15 v Poprade.
Read More About Blahoslavenstvá od Poetica Musica »

Predseda KBS: P15 prinesie jedinečnosť

Na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade pozýva mladých i predseda Konferencie biskupov Slovenska Mons. Stanislav Zvolenský. Osobne zažil i jeho predchodcu - R13 v Ružomberku. Pri tejto príležitosti prinášame rozhovor s bratislavským arcibiskupom metropolitom.
Read More About Predseda KBS: P15 prinesie jedinečnosť »

Centrálny tím so šéfmi skupín P15

V Poprade sa tretiu aprílovú sobotu po prvý raz stretli centrálny tím s vedúcimi pracovných skupín Národného stretnutia mládeže P15. Pod ich spoločným vedením bude počas letnej akcie pracovať niekoľko stoviek mladých dobrovoľníkov z celého Slovenska. Ich registrácia prebieha práve v týchto dňoch.
Read More About Centrálny tím so šéfmi skupín P15 »

Godzone povedie vigíliu na P15

Predstavujeme ďalšiu veľkú novinku. Po Zuzane a Dominike, prvých dvoch hosťoch na P15, prinášame meno ďalšieho. Sprevádzať bude sobotnú vigíliu a adoráciu. Zoznámte sa s projektom Godzone.
Read More About Godzone povedie vigíliu na P15 »

O P15 už vie aj poľský kardinál Dziwisz

Národné stretnutie mládeže P15, ktoré sa uskutoční na prelome júla a augusta v Poprade, už dostáva medzinárodný rozmer. Postarali sa o to predstavitelia katolíckej Televízie LUX.
Read More About O P15 už vie aj poľský kardinál Dziwisz »

4 dôvody, prečo sa zaregistrovať na P15 skôr

Zostáva posledných pár dní na to, aby sa všetci, ktorí sa ešte nerozhodli zaregistrovať, prihlásili na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade za zníženú cenu. Už 14. apríla sa skončí druhá fáza registrácie za 25 eur.
Read More About 4 dôvody, prečo sa zaregistrovať na P15 skôr »

Primátor Popradu: P15 - magnet pre mladých

Po biskupovi Tomášovi prinášame ďalšie pozvanie k registrácii na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade. Hovoríme s prvým mužom mesta - primátorom Jozefom Švagerkom.
Read More About Primátor Popradu: P15 - magnet pre mladých »

Biskup Galis: Mladí sú budúcnosťou Cirkvi

Zostáva posledný týždeň na to, aby sa všetci, ktorí sa ešte nerozhodli zaregistrovať, prihlásili na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade za zníženú cenu. Už 14. apríla sa skončí druhá fáza registrácie za 25 eur. Od 15. apríla to bude drahšie. Práve v tejto chvíli preto prinášame krásne povzbudenie žilinského biskupa Mons. Tomáša Galisa, predsedu Rady pre mládež a univerzity KBS, ktorá spolu s tímom dobrovoľníkov chystá v lete P15. Hovorí nielen o tom, aká je dnešná mládež, ale aj o myšlienkach na Poprad a Krakov.
Read More About Biskup Galis: Mladí sú budúcnosťou Cirkvi »

Spomíname na svätého pápeža Jána Pavla II.

Práve dnes si pripomíname desiate výročie smrti svätého Jána Pavla II. Z jeho nápadu vznikla tradícia Svetových dní mládeže. A z nich - naša slovenská tradícia - Národné stretnutia mládeže. Tešíme sa, že sme prepojení.
Read More About Spomíname na svätého pápeža Jána Pavla II. »

Siedma katechéza ČISTÉHO ROKA: Čistota - krása nevinnosti

Rozkvitnutá katechéza s chladničkou, kňazom a turistom Róbertom Neupauerom a rehoľníčkou uršulínkou Máriou Pavlou s korčuľami už aj na webe!
Read More About Siedma katechéza ČISTÉHO ROKA: Čistota - krása nevinnosti »

P15rekvapenie na EXPO!

Jubilejný Rok zasväteného života, ktorý vyhlásil pápež František, oslávia naši rehoľníci aj pod Tatrami. V Poprade, kde sa v lete všetci spolu zídeme na Národnom stretnutí mládeže P15, privítame opäť tzv. EXPO povolaní. Predstavia sa na ňom desiatky rôznych rehôľ a kongregácií. Jednou z najzvučnejších časti tejto akcie bude koncert spievajúcich zasvätených osôb.
Read More About P15rekvapenie na EXPO! »

Hymna SDM už má partitúry

Prinášame ďalšiu novinku. Potom, ako sme začiatkom februára priniesli slovenský preklad hymny Svetových dní mládeže (SDM), dnes prinášame partitúru s notami na voľné použitie. Zverejňujeme ju po tom, ako hymna po prvýkrát zaznela na verejnosti.
Read More About Hymna SDM už má partitúry »

Kvetná nedeľa a rozkvitnutý čistý rok

V poradí už siedma katechéza ČISTÉHO ROKA s témou o kráse nevinnosti vykvitne už v utorok 31. marca 2015.
Read More About Kvetná nedeľa a rozkvitnutý čistý rok »

Opäť s vedením Popradu

Náš centrálny tím opäť zavítal do Popradu (26. marca 2015). Na Mestskom úrade v Poprade nás prijal primátor mesta Jozef Švagerko a Marek Budzák, poverený koordinátor za mesto Poprad. Oficiálne sme dohodli, že na akciu, ktorú chystáme v lete, získame väčšinu objektov a nehnuteľností v správe mesta za symbolické euro. Samospráva tiež potvrdila i záväzok požehnať a osadiť pamätnú tabuľu Jána Pavla II. na priečelí Konkatedrály Sedembolestnej Panny Márie, ktorá pripomenie návštevu tohto svätca spred 20 rokov.
Read More About Opäť s vedením Popradu »

Požehnanie od Svätého Otca pred P15

Pred Kvetnými víkendami, ktoré oslávime spolu s našimi pastiermi, prinášame pre všetkých mladých špeciálne povzbudenie. Pápež František reagoval na náš list, ktorý sme mu koncom minulého roka poslali po Púti kríža Svetových dní mládeže (SDM) a ikony Panny Márie.
Read More About Požehnanie od Svätého Otca pred P15 »

Miliónkrát o P15

Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade sa dostane do vyše 1,5 milióna domácností. Ako? Prostredníctvom spolupráce so sieťou regionálnych novín regionPRESS.
Read More About Miliónkrát o P15 »

P15 na pléne KBS

Vo Františkánskom duchovnom centre v Melčiciach sa zišli slovenskí biskupi, aby sa tu 16. a 17. marca zúčastnili na 80. plenárnom zasadnutí Konferencie biskupov Slovenska (KBS). Členovia KBS si vypočuli i informácie z príprav Národného stretnutia mládeže P15 v Poprade (31. 7. - 2. 8. 2015).
Read More About P15 na pléne KBS »

Ďalší hudobný hosť na P15

Je opäť pätnásty deň v mesiaci, a preto prinášame ďalšiu novinku. Zoznámte sa s druhým hosťom Národného stretnutia mládeže P15 v Poprade - Zuzanou Eperješiovou. Hrdou Košičankou, naplnenou umeleckým duchom.
Read More About Ďalší hudobný hosť na P15 »

Úplné odpustky získate aj v Poprade

Národné stretnutie mládeže P15 má ďalšiu novinku. V Poprade sa budú dať získať odpustky.
Read More About Úplné odpustky získate aj v Poprade »

P15 aj na Kvetných víkendoch

Počas Kvetného víkendu, ktorý sa bude tento rok konať od 27. do 29. marca 2015, sa vo viacerých diecézach budú konať jednodňové alebo celovíkendové stretnutia pre mladých. Sú príležitosťou pre mladých ľudí duchovne načerpať, zažiť dekanátne alebo diecézne spoločenstvo, ako i stretnúť sa so svojimi biskupmi.
Read More About P15 aj na Kvetných víkendoch »

Domáca úloha splnená

Prípravy P15 pokračujú. V Poprade, kde nás minulý týždeň prijal nový primátor, sme dostali domácu úlohu - pripraviť žiadosť s potrebami, ktoré žiadame od mesta. Radi oznamujeme, že sme úspešne splnili jednu z "domácich úloh". Žiadosť dnes odišla pod Tatry.
Read More About Domáca úloha splnená »

Na P15 vyvrcholí aj letný tábor Gifry

Letný tábor Gifra pre mladých vyvrcholí tento rok na Národnom stretnutí mládeže P15 v Poprade. Gifra predstavuje bratstvo mladých ľudí, ktorí sa cítia byť povolaní Duchom Svätým nasledovať Ježiša Krista, vo svetle odkazu sv. Františka z Assisi.
Read More About Na P15 vyvrcholí aj letný tábor Gifry »

Svetlo sveta uzrela krížová cesta rúk

Súčasťou minipôstnej kampane je aj nová krížová cesta rúk. Ide o jedinečné dielo, ktoré vytvoril dominikán Bruno Branislav Donoval OP. Prijal návrh, ktorý mu pred časom dal režisér P15 Pavol Danko.
Read More About Svetlo sveta uzrela krížová cesta rúk »

Fotograf R13: Na P15 uvidíš živú Cirkev

Medzi stovkami dobrovoľníkov, ktorí pomáhali pri predchodcovi P15 - R13 v Ružomberku, bol i mladý a usmiaty chalan s fotoaparátom na krku. Ľuboš Drozd z Trnavy. V čase, keď sa mnohí rozhodujú, či sa zaregistrovať na P15, prinášame jeho svedectvo z R13.
Read More About Fotograf R13: Na P15 uvidíš živú Cirkev »

Tím P15 s novým primátorom Popradu

Náš centrálny tím po prvýkrát oficiálne prijal novozvolený primátor mesta Poprad Jozef Švagerko (3. marca). Na pracovnom stretnutí sme prebrali hlavné body vzájomnej spolupráce.
Read More About Tím P15 s novým primátorom Popradu »

Srdce pre dobrodincov

Všetkým ľuďom dobrej vôle, ktorí sa aktívne zapoja do podpory verejnej zbierky na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade, neostane v rukách len prázdno. Niekoľko skupín mladých ľudí pre nich pripravilo malé darčeky v podobe kartičiek symbolickej "pätnástky" patrónov P15 - Božích služobníkov a služobníc, niektorých už blahoslavených či svätých, ktorí nás sprevádzajú na ceste ku P15.
Read More About Srdce pre dobrodincov »

2 % alebo 3 % z dane na podporu P15

Dve alebo tri percenta zo zaplatenej danej je možné poukázať aj na podporu Národného stretnutia mládeže P15 v Poprade. Potešíme sa, keď k tomu povzbudíte svoje maminy, otcov a všetkých ľudí dobrej vôle, ktorí túto možnosť majú. Ako na to? Čítajte nižšie.
Read More About 2 % alebo 3 % z dane na podporu P15 »

Kamil Nemčík: P15 spája celú našu rodinu

Na R13 v Ružomberku poskytol všetky dostupné miestnosti gymnázia, ktoré už niekoľko rokov aktívne riadi. Hovorí, že na tomto mieste, kde bol zároveň hlavný stan dobrovoľníkov, sa zrodil jeho prameň angažovanosti. Dnes inšpiruje ďalších. Nielen na škole, ale aj doma. Zoznámte sa s Kamilom Nemčíkom, riaditeľom Gymnázia sv. Andreja v Ružomberku, ktorý pozýva aj na P15.
Read More About Kamil Nemčík: P15 spája celú našu rodinu »

Posolstvo k 30. svetovému dňu mládeže

„Blahoslavení čistého srdca, lebo oni uvidia Boha“. Úryvok z Matúšovho evanjelia (Mt 5, 8) je nielen témou Národného stretnutia mládeže P15 v Poprade, ale aj témou posolstva Svätého Otca Františka k 30. svetovému dňu mládeže.
Read More About Posolstvo k 30. svetovému dňu mládeže »

Šiesta relácia o Čistom roku

V televízii Lux odvysielali ďalšiu reláciu o Čistom roku, tentokrát na tému: Čistota - Bohatstvo ľudskej dôstojnosti. Pozrieť si ju môžete v televíznom archíve.
Read More About Šiesta relácia o Čistom roku »

ČISTOTA - Bohatstvo ľudskej dôstojnosti

To je "hedlajn" v poradí už šiestej z desiatich katechéz ČISTÉHO ROKA. Na mesiac marec, v ktorom slávime aj Deň počatého dieťaťa, prinášame témy, modlitby a aktivity, ktoré súvisia s dôstojnosťou ľudského života.
Read More About ČISTOTA - Bohatstvo ľudskej dôstojnosti »

Prežime spolu prekrásny pôst

Popolcovou stredou začal štyridsaťdňové pôstne obdobie. Na najväčšie sviatky v roku sa môžeme pripraviť spolu aj vďaka našej minipôstnej kampani, ktorá je súčasťou prípravy na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade.
Read More About Prežime spolu prekrásny pôst »

Prvé čísla registrácie P15

Vyše 800 ľudí využilo prvý mesiac špeciálnu akciu, v rámci ktorej mohli účastníci získať kompletný balíček (zahrňujúci ubytovanie, stravu a program P15) za cenu základného. Oceňujeme ich záujem a rozhodnutie. Registrácia pokračuje druhým kolom.
Read More About Prvé čísla registrácie P15 »

Má 15, túži po reholi a ide na P15

Skratka "P15" sa udomácňuje už aj v Poprade. Pod Tatrami ju šíria viacerí mladí ľudia. Jednou z nich je aj 15-ročná Magdaléna Tkáčová, deviatačka na Základnej škole.
Read More About Má 15, túži po reholi a ide na P15 »

Predstavujeme prvého hosťa P15

Štartujeme ďalšiu novinku. Oddnes, každý pätnásty deň v mesiaci, predstavíme jedného z hostí Národného stretnutia mládeže P15 v Poprade. Nech sa páči, zoznámte sa s prvým - Dominikou Gurbaľovou.
Read More About Predstavujeme prvého hosťa P15 »

Hymna SDM v slovenčine je na svete

Rada pre mládež a univerzity KBS má veľkú novinku. Schválila oficiálny slovenský preklad hymny Svetových dní mládeže v Krakove (2016). Pieseň má názov Blahoslavení milosrdní.
Read More About Hymna SDM v slovenčine je na svete »

Získajte myšlienku na deň od zasvätených

Na Slovensku vznikla nová aplikácia, prináša myšlienky na deň od zasvätených. Určená je pre všetkých ľudí dobrej vôle. Stojí za ňou tím pre Rok zasväteného života pri Konferencii vyšších predstavených ženských reholí a Konferencii vyšších rehoľných predstavených na Slovensku.
Read More About Získajte myšlienku na deň od zasvätených »

Zasvätení sa zídu na EXPO

Rok zasväteného života, ktorý slávime vďaka Svätému Otcovi Františkovi, oslávime aj na Národnom stretnutí mládeže P15.Urobíme to jedinečným spôsobom. Spolu s mladými, ktorí prídu do Popradu na EXPO povolaní.
Read More About Zasvätení sa zídu na EXPO »

Čistota - základ vernosti na obrazovkách TV Lux

Prinášame Vám ďalšiu reláciu o Čistom roku v relácii Doma je doma.
Read More About Čistota - základ vernosti na obrazovkách TV Lux »

Duchovná príprava na P15 vstupuje do polčasu

Od dnes - 27. januára 2015 je pre vás k dispozícii piata katechéza s názvom ČISTOTA - ZÁKLAD VERNOSTI. Vo februári nás čaká referendum aj Národný týždeň manželstva, preto téma o vernosti je veľmi aktuálna.
Read More About Duchovná príprava na P15 vstupuje do polčasu »

Dobrovoľníčka P15 so Svätým Otcom

Jedinečnú možnosť získala členka Komunikačného tímu Národného stretnutia mládeže P15 Alžbeta Hrušovská. Bola medzi 25 zástupcami Slovenskej katolíckej misie, ktorí sa zúčastnili na minulotýždňovej rannej svätej omši (22. januára 2015) v Dome sv. Marty so Svätým Otcom Františkom.
Read More About Dobrovoľníčka P15 so Svätým Otcom »

Štúdiová nahrávka a akordy hymny P15

P15 má ďalšiu novinku. Prinášame oficiálnu štúdiovú nahrávku hymny Národného stretnutia mládeže P15 v Poprade.
Read More About Štúdiová nahrávka a akordy hymny P15 »

Čo v sebe ukrýva registrácia?

Registrácia na P15 už beží :-) O tom, od kedy do kedy, koľko bude stáť, ale aj o tom, ako sa bude dať zaregistrovať, či sú nejaké obmedzenia a zľavy sa dozviete z rozhovoru, ktorý pripravila pre náš web a portál postoy.sk Alžbeta Hrušovská z Komunikačného tímu P15.
Read More About Čo v sebe ukrýva registrácia? »

Odštartovala registrácia na P15!

Symbolicky 15. 1. 2015 o 15:15:15 h sme spustili registráciu na Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade.
Read More About Odštartovala registrácia na P15! »

Pozvi kamaráta na P15 a vyhraj!

Zapoj sa do súťaže o najväčší počet získaných ľudí na P15. Stačí, ak Tvoj kamarát v registračnom formulári uvedie ako osobu, ktorá ho pozvala na P15, Tvoje meno, priezvisko a e-mail a si v hre!
Read More About Pozvi kamaráta na P15 a vyhraj! »

Registráciu na P15 štartujeme už 15.1.2015

V štvrtok 15. januára 2015 o 15:15:15 hod.:) oficiálne spustíme registráciu na Národné stretnutie mládeže P15.
Read More About Registráciu na P15 štartujeme už 15.1.2015 »

Čistota - prameň radosti v televízii Lux

Pozrite si ďalšiu reláciu Doma je doma o Čistom roku.
Read More About Čistota - prameň radosti v televízii Lux »

Vypočujte si hymnu P15

Prinášame vám záznam z relácie Tv Lux Doma je doma, v ktorej zaznela historicky po prvýkrát hymna Národného stretnutia mládeže P15.
Read More About Vypočujte si hymnu P15 »

Prameň radosti - vianočný darček pre vás

Rozhodli sme sa, že ako vianočný darček vám darujeme 4. katechézu Čistého roka už o 10 dní skôr.
Read More About Prameň radosti - vianočný darček pre vás »

Hymnu P15 zložila a naspievala Sima Martausová

Už pár dní sme vám avizovali, že pre vás chystáme veľké prekvapenie. Nastal čas odhalenia :) P15-tka má svoju hymnu! Stojí za ňou známa slovenská speváčka Sima Martausová, ktorá zložila hudbu aj text tejto piesne. Nesie názov "Poklad".
Read More About Hymnu P15 zložila a naspievala Sima Martausová »

Dar srdca

Tretia katechéza Čistého roka: ČISTOTA - dar srdca v televíznej verzii TV Lux. Hosťami Paliho Danka boli salezián František Kubovič SDB, sestra Paulína Mäsiarová FMA, predsedníčka združenia Laura Júlia Čižmárová a hovorkyňa za Rok zasväteného života sr. Hermana Matláková.    
Read More About Dar srdca »

Prinášame vám tretiu katechézu Čistého roka

Tretia katechéza duchovnej prípravy na P15 (Čistota - dar srdca) je v tom najlepšom zmysle "poznačená" rehoľou saleziánov a blížiacimi sa Vianocami, a teda darmi.
Read More About Prinášame vám tretiu katechézu Čistého roka »

Sledujte Púť kríža on-line

Už v sobotu 15. novembra začína na Slovensku veľká udalosť. Kríž Svetových dní mládeže, ktorý putuje celým svetom, zavíta aj k nám. Priebeh púte môžete sledovať spolu s nami.
Read More About Sledujte Púť kríža on-line »

Uzavreli sme memorandum o spolupráci s mestom Poprad

Mesto Poprad a Rada pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovenska uzavreli memorandum o spolupráci. Spoločne sa dohodli, že budú aktívne spolupracovať pri príprave a realizácii Národného stretnutia mládeže P15.
Read More About Uzavreli sme memorandum o spolupráci s mestom Poprad »

Čistota - vedomie jedinečnosti na obrazovkách TV Lux

Prinášame vám druhú reláciu Doma je doma v televízii Lux na tému Čistota - vedomie jedinečnosti.
Read More About Čistota - vedomie jedinečnosti na obrazovkách TV Lux »

Druhá téma Čistého roka už tento utorok

V utorok, 28. októbra 2014, Vám na našich stránkach prinesieme v poradí už druhú tému Čistého roka - Čistota - vedomie jedinečnosti. Túžbu po jedinečnosti nám pomôže odkryť o. Andrej Darmo.
Read More About Druhá téma Čistého roka už tento utorok »

Kríž Svetových dní mládeže príde na Slovensko

Kríž Svetových dní mládeže, známy ako "Mládežnícky kríž", daroval mladým pápež Ján Pavol II. v roku 1984, aby s ním putovali po celom svete. V novembri 2014 tento vzácny symbol zavíta na Slovensko.
Read More About Kríž Svetových dní mládeže príde na Slovensko »

Sleduj P15 na Twitteri

Národné stretnutie mládeže môžete odteraz sledovať už nie len na Facebooku, ale aj na ďalšej sociálnej sieti - Twitter.
Read More About Sleduj P15 na Twitteri »

Rada pre mládež sa radila

Na októbrovom zasadnutí Rady pre mládež a univerzity KBS nechýbala ani téma P15. Nečudo, veď je to najväčšie podujatie, ktoré pre mladých na Slovensku pripravuje.
Read More About Rada pre mládež sa radila »

Pozrite si reláciu o prvej téme Čistého roka

V televízii Lux odvysielali prvú reláciu o Čistom roku na tému Čistota - pocit domova. Pozrieť si ju môžete v archíve televízie.
Read More About Pozrite si reláciu o prvej téme Čistého roka »

Čistota – pocit domova

Dnes, v relácii televízie Lux Doma je doma, sme odštartovali prvú katechézu Čistého roka. Počas celého roka budete môcť témy o čistote sledovať v štyroch hlavných katolíckych médiách. Pripravujú ich pre vás títo skvelí kňazi, spolu s ďalšími rehoľníkmi a laikmi.
Read More About Čistota – pocit domova »

"Pätnástku" patrónov otvára bl. Zdenka

Predstavujeme vám prvú z pätnástich patrónov Národného stretnutia mládeže P15. Blahoslavená sestra Zdenka Schelingová.
Read More About "Pätnástku" patrónov otvára bl. Zdenka »

Vitajte na stránkach NSM!

Drahí návštevníci nášho nového, ešte horúceho webu Národného stretnutia mládeže (NSM). Či už ste sa zúčastnili R13-tky a patríte k skalným fanúšikom Svetových dní mládeže, alebo o týchto podujatiach počujete prvý krát, sme radi, že ste zavítali na túto stránku.
Read More About Vitajte na stránkach NSM! »

Tritisíc ľudí zažilo 7BOLESTNÚ v mladom šate

V predvečer národnej púte v Šaštíne sa konal Celoslovenský mládežnícky program 7BOLESTNÁ. Navštívilo ho viac ako tritisíc ľudí, ktorí počas neho mohli zažiť dramatizovaný ruženec, rozhýbané litánie, svätú omšu s novokňazmi či 90 minútový program plný svedectiev, divadla a tanca s rovnomenným názvom 7BOLESTNÁ.
Read More About Tritisíc ľudí zažilo 7BOLESTNÚ v mladom šate »

Vidíme sa na sociálnych sieťach? #P15 tam určite chýbať nebude

Viac ako tisícka mladých ľudí sleduje pravidelné novinky o aktivitách súvisiacich s P15-tkou na Facebooku. Pridáte sa?
Read More About Vidíme sa na sociálnych sieťach? #P15 tam určite chýbať nebude »

Školský rok 2014/2015 v znamení čistoty

Práve v týchto dňoch sme odštartovali “Čistý rok“ - rok duchovnej prípravy na Národné stretnutie mládeže P15. Počas celého školského roka, teda desiatich mesiacov, budeme pre vás pravidelne pripravovať bohaté materiály plné svedectiev a aktivít, ktoré vám môžu pomôcť hlbšie pochopiť krásu čistoty.
Read More About Školský rok 2014/2015 v znamení čistoty »

Poprad otvoril svoje dvere P15-tke

V júli sme sa po prvý krát stretli s Antonom Dankom, primátorom mesta Poprad, v ktorom sa bude konať Národné stretnutie mládeže P15. Počas neho sme predstavili hlavnú myšlienku podujatia a potreby, ktoré P15-tka so sebou nesie.
Read More About Poprad otvoril svoje dvere P15-tke »

P15 má svoje logo

Predstavujeme vám nové logo Národného stretnutia mládeže. Prvý krát sme ho odhalili pred takmer tisíckou mladých ľudí počas Celoslovenského mládežníckeho programu 7BOLESTNÁ v Šaštíne.
Read More About P15 má svoje logo »
Showing 101 - 171 of 171 results.
Items per Page 100
of 2